Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van, hogy mindig hideg...

Miért van, hogy mindig hideg a lábam és nagyon nehezen melegszik fel?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keringési zavar,vagy érszűkület szokta okozni. Nálam is ez van,de elhanyagolom magam,nem megyek orvoshoz. Remélem Te bátrabb vagy!:)
2008. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó tanacs a te édeked menyj el orvoshoz lehet kivizsgál es ir fel gyogyszert.Ebbol nagy baj lehet korház,szívinfartus ha nem figyelsz oda magadra!!!!Késobb már nem lehet vissza csinálni.Nekem is ez van és apukam erszukuletes volt ez orokolheto és meghalt.Ha cigizel próbalj leszokni,stimulaló szereket keruld.Sok sikert!

2008. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom,inni sem nagyon szoktam csak mértékkel.
2008. febr. 11. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keringési zavar. de ha biztosat akarsz tudni akkor meny el egy dokihoz az egy kivizsgálás után biztosan többet tud mondani
2008. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem mindig érszűkületre kell gondolni.Ha hidegnek érzed és fázik,lehet Raynaund Syndróma is.Fordulj orvoshoz!

2008. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem is mindíg hideg vagyis csak volt a lábam,még aludni is zokniban kelett.Érszűkület az ok .Ajánlhatom a sonoterápiát ez egy aránylag új módszer.A vizsgálat ára 6000 ft felmérik hol és milyen mértékü az érszűkület,aztán személyre szóló terápia következik ami abból áll,hogy egy számítógép a talpadon keresztül a hallható és a nem hallható hangtartományban rezgéseket bocsájt ki ,ezzel egy olyan enzimet szabadít fel ami leoldja a lerakódásokat az érfalról. 1 kezelés 1700 ft.Én a 12. kezelésnél tartok és már nem fázik a lábam.Egyébként nem csak a dohányzás a ludas lehet örökölni,a stresszes életmód és a zsírdús táplálkozáa mozgáshiány is okozhatja.Mindenképpen menj el mert ezzel nem szabad játszani az érrendszeri megbetegedések a vezető halál ok mo.-on agyvérzés szivinfarktus vagy levágják a lábat,nem is értem az első hozzázólót mért hanyagolja el magát attól nem lesz jobb hogy a homokba dugja a fejét .A sport is sokat segít abban hogy elkerüljük a bajt.
2008. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja a sonoterápiáról a neten találsz oldalt.
2008. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Ugrálj egy kicsit. Csak átmeneti keringési zavar. Nekem is ez van, érdekes hogy csak akkor fáznak a lábaim ha ülök a gép előtt és nem járok a két lábamon.
2011. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!