Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valakinek a facebookon sok...

Ha valakinek a facebookon sok olyan kép van, hogy ha valahol van bort iszik, és ki van írva, hogy szereti az alkohollal töltött csokit,ezek jelenthetik, hogy vannak alkoholproblémái?

Figyelt kérdés
Tehát lehet, hogy a mindennapokban is iszik nem keveset?

máj. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Jelentheti persze.

A legjobb őt magát kérdezni.

máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Jelentheti. Ő valószínűleg nem alkoholproblémának fogja fel.

Nekem is több ismerősöm iszik naponta, nem pedig csak különlegesebb alkalmakkor. Mert neki az "jár" meg amúgy is "jól esik", így minden délután sörözget. Alkoholista nemzet vagyunk úgyhogy normalizálva van az állandó alkoholfogyasztás.

máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, óvatosan a faszival!!!
máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nőről van szó
máj. 3. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Pláne...
máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, én szeretem az alkohollal töltött csokit és nyaralásokkor minden este megiszok 1-2 pohár sört - vagy egy szülinapon, de a minden napokban sosem.


Persze, ha az iinstámat nézed, ott nyilván azt látod, hogy sok sörözős képem van mert amikor elmegyünk pl túrázni, oda is viszünt egy-két üveggel, de ez pont annyit jelent :D

máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6:de ez lehet azért a ritkább eset, nem? De a többségnél lehet ez azért sok mindent elárul
máj. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!