Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütések lehetnek gyógyszerekt...

Kiütések lehetnek gyógyszerektől vagy vitaminoktól? Koffeintől? Elvonási tünetektől? Allergiás reakció?

Figyelt kérdés

Sikerült 3 napot végig innom, utána abba hagytam (gépszíj ivás problémáim vannak, ha belemerülök, akkor nem igazán tudom kontrollálni). Most hogy abba hagytam, kb az egész testemen jelentkeztek apró kis vörös kiütések. Amit az alábbi gyógyszerek/vitaminok valamelyikére saccolok, vagy csak az elvonási tünetektől csurom vizesen ébredéstől.

-calci trio (kálcium)

-b6 vitamin + magnézium (magneb6)

-legalon(májkimélő-máriatövis kivonat)

-Tegretol(szorongás csökkentő)

-napi 6-7 kávé lecsúszott - koffein túladagolás-

-Túlzott víz fogyasztás - kb 3x1,5 liter ásványvíz fél nap alatt

- túl sok fürdés - mivel izzadtam és remegtem már így 4-5x fürödtem le és azért kiszárítja a bőrt ez is.

- plusz delírium termens elvonási tünetek a 3 nap alatt rengeteg alkohol került a szervezetembe.


Ezek közül bármelyik okozhatja a kiütést vagy ki tudja, hogy lehet elkaptam a buszon valamit?


máj. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármitől lehetnek. A megoldás= orvos.
máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megoldás, hogy május 1 van, utána meg 2 nap munka. Szerencsére csak esztétikailag zavar, nem igazán viszket max kicsit. + a háziorvos max beutalót adna bőrgyógyászhoz, ami megint idő és ezért nem szeretnék szabadságot elpazarolni
máj. 1. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Alkoholista vagy? Marmint a delirium tremens emlitese miatt gondolom, h nemcsak 3 napig ittal eletedben. Lehet, a majad nem birja, raadasul gyogyszerre iszol. Mindenkepp kivizsgaltatnam magam, foleg ha le akarok allni az ivassal. Ha nem, akkor persze ugyis mimdegy.
máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen voltak már korábban alkohol problémáim, amit több rövidebb időre sikerült megszakítanom. A legalon a máj kimélő hatása miatt fontos. Korábban a 3 nap ivás volt, hogy 2 hétig tartott, utána 5 hónapig nem ittam egy kortyot sem. Igen ez lenne a cél, de időnként sikerül még így is belebuknom.
máj. 1. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, jo uton jarsz attol meg. A visszaeses sajnos elofordul, kvazi resze a folyamatnak. 5 honap is szep, remelem most sikerul majd tobb is 🙂
máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!