Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom irigy rám?

Figyelt kérdés

A húgom és férje a keresztszülei a 3 hónapos lányomnak. Nem elfogultságból de ez a gyerek egy csoda, hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja. Tényleg gyönyörű gyerek. Mindenki csodájára jár a rokonságból.


Viszont amikor a tesómék jöttek látogatóba akkor volt egy megjegyzése a húgomnak , ami nekem nem tetszett. Még pedig hogy elkezdte mondani a férjének hogy " de jó lenne már nekünk is egy ilyen kisbaba". Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ? Nem irigy egy kicsit ? Még saját lakásuk sincs , épp gyűjtögetnek... Messze laknak így csak facen tartjuk a kapcsolatot.

Azt is észrevettem hogy én naponta küldök képeket, videókat a babámról hogy lássák ha már keresztszülők és néha olyan semmitmondóan válaszol pl. "kis cuki" és ennyi.

Én reagálom túl vagy tényleg ennyire irigy rám a húgom?


2018. okt. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/137 anonim ***** válasza:
98%
Nem ő irigy, te vagy idióta.
2018. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/137 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod és inkább te vagy irigy. Irigyled tőle a saját gyereket, mert félsz, hogy akkor már nem a te gyerked lesz a középpontban. Arra meg, ha minden nap küldesz képet, mit válaszoljon szerencsétlen? Engem nagyon idegesítene. Más nyilván nem kíváncsi napi szinten a gyerekedre rajtad kìvül.
2018. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/137 anonim ***** válasza:
99%
Hogy te milyen bunkó vagy!
2018. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/137 anonim válasza:
99%
Hűha, te aztán nagyon nagyra vagy magaddal.
2018. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/137 anonim ***** válasza:
99%
Ha nekem küldenél minden nap képet a végén én csak hányós emojit küldenék
2018. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/137 anonim ***** válasza:
99%
Szegény húgod...
2018. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/137 anonim ***** válasza:
98%

Itt te vagy az irigy...

Nehogy másnak is legyen gyerek, mert neked van? Előbb utóbb nem a te gyereked lesz a kis cuki, hanem a sorban következő. Nyugodj bele. Egyébként tényleg annyira szép??? Vagy csak nektek, mert a tietek. De lényegtelen. Ha minden nap küldesz képet, egy idő után mar nem tudsz lelkesedni annyira. Majd te is meglatod, ha kitisztul a fejed a hormonoktol.

Abban igazad van, hogy lehet hogy korai még nekik a gyerek, de ezt majd ők eldontik. Sőt! Nem azt mondta h azbap este lássanak hozzá a gyerek gyartasahoz, hanem egy szimpla vágyat fejezett ki, h szeretne babát, plane ha ilyen aranyos lenne.... N

Nőjj fel ha mar anya lettél, annak az aranyos kisbabanak egy felnott erett anyara van szuksege, nem egy hisztizo tinire!

2018. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/137 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom..igen, te reagálod túl..
2018. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/137 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is veled van a gond.
2018. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/137 anonim ***** válasza:
97%
Úr Isten, ilyen van?! Borzalmas személyiség vagy.
2018. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!