Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek 10 év tortúra...

Mit tegyek 10 év tortúra után? Segítség kell.21/L

Figyelt kérdés
A húgom 3 évvel fiatalabb nálam. Több, mint 10 éve teszi tönkre az életemet és ront el mindent. Elveszi a cuccaimat, eldugja őket, tönkreteszi őket (a legértékesebbeket, és azokat, amiket ajándékba kaptam: a felsőimet ollóvakl szétvagdossa, a parfümömet elhasználja, a napszemüvegemet összeragasztózza), hazudik nekem mindenről, a hátam mögött mondd el mindennek a városban, lopja anyámék pénzét... és most telt be a pohár és van végem, és úgy érzem, megőrülök... 2 napja az exemmel, akivel tk. 6 évig össze volt kötve az életem, és még mindig elég erősen tartottuk a kapcsolatot, folytatott viszonyt hetek óta a hátam mögött... az exemmel még mindig jóban voltam, és ő is hazudott nekem... végig... és amikor rajtakaptam őket, akkor is meg akarták magyarázni... mindkettő kapott 1-2 pofont, a srác erre elkezdett fojtogatni, megrugdosott és az égő cigijét az arcomba akarta nyomni... mit tegyek? Mit, hogy véget vessek ennek az egész mindennek, amit a húgom csinál?
2013. aug. 19. 11:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A legkézenfekvőbb opció (költözz el, akár albérletbe), gondolom valami miatt nem játszik...


A cuccaidat addig is egy zárral a szobádon vagy szekrényeden védheted.

2013. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 21 évesen ha ilyesmi problémád van akkor költözz el otthonról!
2013. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem volt jogos a felháborodásod. Már nem voltatok együtt, így semmi közöd hozzá, hogy épp kivel szexel.
2013. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok elköltözni hova... nincs keret rá... semmi... elég rosszul élünk hatan 59 ezerből...
2013. aug. 19. 11:23
 5/25 A kérdező kommentje:
Jogos, ha azt mondja, hogy engem szeret és engem is "bolondít", és azt mondja, csak én kellek neki és engem akar, neki nem kell más nő örökre...
2013. aug. 19. 11:24
 6/25 A kérdező kommentje:
*Örökre csak én...
2013. aug. 19. 11:24
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
De internetre futja abból az 59ből hat emberre.Végülis...
2013. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem otthonról netezek :)
2013. aug. 19. 11:26
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor főleg jó,mert vissza tudják nézni az előzményeket,hogy miket írsz ki.
2013. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem azért küldtem el a kérdést, hogy az anyagi dolgokat vagy azt bíráljátok, hogy hogyan élünk, hanem azért, hogy segítsetek a leírt helyzetemen... ha már a környezetemből nem úgy néz ki, hogy számíthatok bármilyen segítségre is, legalább az ország többi részéből legyen valaki olyan emberséges, hogy elmondja a normális gondolatát a leírt gondommal kapcsolatban... nyilván, ha valaki erre a helyre ír valamit, akkor már tényleg kétségbe van esve... és segítséget kér... bárhonnan, csak segítséget vagy megértést...
2013. aug. 19. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!