Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám "árnyékában" élek. Ez...

Bátyám "árnyékában" élek. Ez már fáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki hozzá hasonlít! ő 17 éves. Kitűnő tanuló sportoló blablabla. Otthon anyumék mindig h Ő (nevet nem írom ki) mindig megcsinálta ezt meg azt meg mindig tanult másnapra (én is de valahogy nem bírják észrevenni a szemüktől). A suliban a tanárjaim h Ő kitartóbb volt, jobb tanuló meg minden! Itthon nincs olyan nap h ne halljam legalább 10szer a nevét. Ha hazajön a szüleim körülsztárolják. És még Ő mondja h elkényesztetett liba vok. Hogy mikor levegővé váltam a szüleim szemében is??? Egyszer kitakarítottam az egész lakást mikor anyáék nem voltak itthon de Ő igen. Anyuék hazaérnek, látják a rendet és ott ölelgették Őt de azért tesóm kedves tényleg és megmondta h én voltam. Anyuék el sem akarták hinni. Pedig szoktam takarítani! Nem is kevésszer! És a rosszakaróknak: Nem irigység! De az h én hozok egy 4est és anya izél h hogyha tanultam volna 5ös is lehetne. Ő kap egy négyest "jaj semmi baj biztos valamelyik másik tantárgyra tanultál többet"! Megőrülök! Most mit tegyek? Hogy egy átkozott köszönömöt halljak valakitől!

2012. máj. 9. 18:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Beszélj róla a szüleiddel és hogy mennyire rossz érzés neked
2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Talán ezt ne velünk, hanem a szüleiddel beszéld meg.
2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szinte ugyanez van, de nálunk az öcsémet sztárolják.Ha ő hoz egyx hármas verset, akkor "Jól van, majd kijavítod".Én lerontottam a matekom hármasra:Jajj, miért nem tanulsz, lustaság meg a gép megy, igaz? Igaz, hogy sokat gépezek, de most is tanultam egy csomót matekra.Sajnálom a helyzeted, de nem tudnál esetleg beszélni a szüleiddel?


Sok sikert!

Dóri

2012. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! A 3. beletalált a lecsóba! Anyumék nálam mindent a gépre fognak. Hogy mondjam el nekik? Félek h mit szólnának!
2012. máj. 9. 18:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah és tesóm van mikor kedves velem de általában kihordatja velem a szemetet, nem gépezhetek miatta, mit keresek a szobájában (mikor ott PORSZÍVÓZTAM mert megbeszéltük) 10 perc mulva miért nincs kitakarítva? A POFÁM LESZAKAD!
2012. máj. 9. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig állj ki magadért. Szó szerint is értheted most, hogy "néma gyereknek anyja se éri a szavát". Lehet, hogy nekik fel sem tűnik, hogy máshogy kezelnek benneteket.
2012. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez már 5 éve ment. Nem hiszem h nem vették volna anyumék észre...
2012. máj. 9. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is így nőttem fel. Nem fogsz tudni mit csinálni. Idővel fölülemelkedsz rajta. Ez a megbeszéljük dolog nem működik. Talán ha a bátyád elkövet valami nagy hülyeséget (elvégre 17, itt az ideje), akkor változik valami.
2012. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De neki mindenki mindent megbocsájt! Emlékszek elb*szta a telefonomat! Meghalt teljesen. Valamit nyomkodott rajta. És mondtam a szüleimnek h nem én voltam. erre ők "Jah persze! Csak Őrá akarod fogni 1 hónap szobafogság!!! Persze ő megúszta! Hogyne!
2012. máj. 10. 15:00
 10/12 anonim válasza:
Szerintem rossz oldalról közelíted meg.Nem tudom,hogy milyen a kapcsolatod a bátyáddal, de lehet hogy ezt vele kéne megbeszélned. Nálunk például én voltam ilyen körberajongott gyerek, de nekem szóltak a tesóim és én meg szóltam a szüleimnek, hogy hagyják abba.
2012. jún. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!