Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért beszél ki a húgom...

Miért beszél ki a húgom anyummal messengeren?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom csak anyumra és a húgomra számíthattam, a húgom és köztem 1 év a korkülönbség. Már 6 éve elköltöztem otthonról, a húgom a férjével anyumnál él.

Havonta 1x tudok menni hozzájuk, viszont áprilisban nehéz anyagi helyzetem támadt és kértem a húgomtól 26ezer forintot kölcsönt. Megbeszéltem vele hogy májusban fizetéskor vissza is adom neki.

Most este megkért anyum hogy nézzem meg mi van a messengerével mert eltűnt neki egy beszélgetés és ahogy beléptem láttam hogy beszélt a húgommal is messengeren és azt írta neki a húgom hogy én sose fogom visszaadni neki azt a pénzt, pedig mindig visszaadtam neki ha ne adj ég megszorultam, mindig! Már bánom hogy megnéztem. Erre anyám azt írta hogy a töke tele van velem.

Csak az fáj, hogy ilyeneket mondanak rám és mikor meg náluk vagyok akkor jópofiznak a szemembe.

Holnap megyek hozzájuk látogatóba,a húgomnak volt születésnapja vettem neki egy szép képet amin a születési dátuma van kirakva a képeinkkel. Nagyon fáj hogy ilyenek velem :/

Lehet nem vagyok gazdag meg ilyenek de szívem szerint fel se mennék hozzájuk holnap. Májusban visszaadom neki úgyis a pénzét.


ápr. 20. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Itt mi történt az első 6 válasznál? xD
ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
11. Nem tudom de feldobta az estémet XDD
ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos nem adnék a húgomnak ezek után lófszt se...
ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
próbáld meg velük megbeszélni szerintem. Az egyenesség a legfontosabb.
ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ilyen emberek, akiknek nulla hobbijuk, nulla erdeklodesi koruk, csak a pletyka, masok kibeszelese, masrol se tudnak beszelni, mint hogy a szomszed vagy a kollegano mit csinalt, hova ment, mint mondott rola valaki, stb. Nem lehet veluk mit csinalni, ok ilyenek.
ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaaaj, az 1. oldalon író válaszoló már az én kérdésemet is megtalálta, veszekedett velem, hogy én az ő rokona vagyok és miket loptam el tőle. Agyrém:D
ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Becsuszott egy skizofren is.

Haat, ez nagyon szomoru. De az teny, hogy alapvetoen az emberek nemcsak rosszindulatbol beszelik ki egymast. Legtobbszor sokkal fajobb megtudni egy velemenyt, mert a szepet, jot valahogy nem vitatja meg senki a masik mogott.

Ez a beszelgetes nem nagyon mentheto, az biztos. Lehet, hogy en megmondanam, hogy veletlenul olvastam. Jobb lenne, ha amugy szeretitek egymast, biliboritas utan kibekulni.

ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!