Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Közös szoba mennyire rossz?

Közös szoba mennyire rossz?

Figyelt kérdés
16 vagyok és anya barátja és gyereke hozánk fog költözni. Mostohatestvéremmel közös szobánk lesz egy ideig.

ápr. 5. 00:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%
őőő, ez übergáz...ne azon az áron siessenek összeköltözni, hogy két egymásnak idegen, ellenkező nemű kamaszt összeraknak egy szobába...Ha ennyire sürgős, akkor menjenek a nappaliba lakni, ha meg nem, akkor keressenek előbb nagyobb lakást...Figyeld meg hogy ha becuccolnak, nem lesz ám olyan sürgős a nagyobb lakás (drágábban), mert nem nekik fog nehézséget okozni a dolog, hanem nektek...Tudom, nem sok beleszólásod van, de tiltakozz,amíg lehet!
ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem gáz. Én a vérszerinti húgommal voltam egy szobában hét éves koromig, és a végére már azért elég zavaró volt, pedig azonos neműek és nagyjából azonos korúak vagyunk. Eleve már az is feszélyező lehet, hogy a másik gyerek kvázi idegen számodra, ehhez pluszba jön az, hogy az addigi privátszférádnak ezentúl nyoma sem lesz. Márpedig szerintem mindenki igényel egy helyet, ahová nyugodtan elvonulhat és amin nem kell osztoznia senkivel. Na meg az sem mindegy, mennyi időre szól ez az összeköltözés. Tényleg csak ideiglenes és pár hónapról van szó vagy ennél is több idő.
ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
27%
Ha tippelnem kell, enm lesz könnyű ezt megszokni. De nem lehetetlen, attól függ, mennyire vagytok hajlandóak MINDKETTEN alkalmazkodni.
ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
95%
Szetintem full egészségtelen. Átmenetileg elmegy.
ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%
Anyád szépen költözzön ki a nappaliba az új pasival, a hálóba meg mehet a másik gyerek. Vagy ha háló sincs, akkor lehet nekik mindannyian együtt alukálni. A pofám leszakad…pedig többnyire nem látom jogosnak az itteni rengeteg kamaszhisztit, de a te problémád a legkevésbé sem az és tisztelet jár neked, hogy ezt a kérdést is ilyen kulturáltan írtad ki és még próbálod a pozítivumot is keresni az egészben. Bőven felnőtt vagyok, de szerintem felháborító, hogy valaki a saját édesgyereke teljes privát szféráját veszi el azért, mert neki adjuramisten, de azonnal össze kell költözni az új partnerével egy nem megfelelő méretű lakásba.
ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
30%

Honnan tudjátok, hogy ellenkező nemű és honnan veszed, 15-ös, hogy próbálja a pozitívumot kihozni?

Nem a mostohatestvéred, nem házasok. Eddig hol laktak? Ismered? Te tudod, hogy mennyire szimpatikus, de különneműeknél elfogadhatatlan.

ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Ellenkező nemű ismerem volt hogy találkoztunk masik városban laknak emiatt költöznének hozánk utánna lenne nagyob lakás.
ápr. 5. 11:48
 18/40 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nagyon gáz, hacsak nem nagyon max 1-2 hetet jelent az “átmenetileg”.
ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
95%

#18 vagyok

Ja, azt most látom hogy ellenkező nemű majdnem-idegent akarnak becuccolni hozzád. Így már átmenetileg is gáznak tartom.

ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%
És a szülők mióta vannak együtt? Milyen gyakran találkoznak? Mért a férfinél van a gyerek? Ez ritka. Milyen a pasas? Mekkora a lakásotok? Hogy vagy meg a gyerekkel? Még azt se írtad meg, hogy fiú vagy-e vagy lány. De két különnemű idegent összeköltöztetni nem normális. Milyen a jövedelmük? Ennél már egy közös, megfelelő szobaszámú albérlet is jobb lenne.
ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!