Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Örülnétek, ha lenne bátyátok...

Örülnétek, ha lenne bátyátok (és miért)?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öcsém van és jobban örülnek ha idősebb lenne nálam.
2023. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindegy.
2023. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, nagyon nem szeretek legidősebb gyerek lenni.


Igazából a kisebb tesóimmal nem igazán jövök ki, hiába van kevés korkülönbség köztünk, ha mégis többnek érződik 😅 Suliban meg most is általában 3-5 évvel idősebb emberekkel barátkoztam/barátkozok, szóval szerintem erre jó lett volna egy idősebb tesó. Mondanám, hogy a neme tök mindegy lett volna, de nem. Van húgom, állandóan hasonlítgatják hozzám, ezt fordított esetben én nem bírnám elviselni, úgyhogy ebből a szempontból egy báty tökéletes lett volna

2023. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szerettem volna egy fiútestvért. 3 nővérem van, emellett Édesapám is meghalt, amikor még gyerek voltam, így nagyon sokszor hiányzott nekem egy úgymond nálam érettebb férfi/fiú útmutatása. Sőt, még most is, pedig idén töltöttem a 23-at.
2023. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem örülnék, de én amúgy sem szerettem a pasikat így közelről, örülök, hogy húgom van.
2023. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislánynak nagyon apás voltam, talán ezért gondoltam úgy, hogy jól jött volna egy nagytesó is fiúból.
2023. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó lenne
2023. nov. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekként néha ikertesót akartam, főleg a 2 Lotti után :D De felnőttként egyáltalán nem hiányzik testvér. Nem bánom, hogy nincs, sőt.
2023. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Soha eszembe se jutott, hogy kéne.

Egy öcsém van amúgy. Jó ez így.

nov. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Habár én a húgomat is nagyon szeretem és örülök, hogy én vagyok az idősebb, valamiért mindig is vonzott a gondolat hogy legyen egy bátyám. Talán mert én is fiusabb lány vagyok vagy mert vagy csak sok ilyen testvérpárt ismertem, nem tudom. Aztán amikor anyum másodszor is férjhez ment, a nevelőapukámnak volt egy nálam pár hónappal idősebb fia. Jól kijövünk vele, a húgom is kedveli, úgyhogy egyáltalán nem jártunk rosszul.
dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!