Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos volt, hogy figyelmeztett...

Jogos volt, hogy figyelmeztettem a testvérem, hogy szerintem nem lehet ezt bírni amit művel és idegösszeroppanást fog kapni?

Figyelt kérdés

- dolgozik heti 5 napot + heti 1 éjszakai műszak

- szeptemberben kezdte a másoddiplomáját, nemsoká zh-k

- visszajár a korábbi egyetemére oktatni, előadásokat tartani

- egy zenekarban énekel

- párkapcsolatát fenntartja valahogy

- háztartástvezet


muszáj neki mindent is bevállalni, sosem pihen, ha kikapcsolódik akkor általában lerészegedik a haverjaival.. emellett rászokott a cigire, nem sportol semmit, össze-vissza eszik egészségtelenül, rengeteg kólát meg kávét iszik.. aggódom érte, jeleztem is neki, mire megsértődött...


2023. okt. 23. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ennél többet nem tehetsz érte. Az első idegösszeroppanásnál majd szembesül önmagával, s azzal, amit mondtál neki.
2023. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell jelezned semmit. Ugyanez voltam és ilyen maradtam egész életemben. Hajnal 3-kor keltem, éjfélig tanultam munka mellett. Energiaital, kávé, cigi, kóla, alig kaja. Ez volt 20 éve. Azóta nem tanulok, pótolom mással a pörgést. Van, hogy túlzásba viszem, van, hogy már van eszem. energiaitalt egyáltalán nem iszom. rohadtul pipa lettem volna, ha valaki okoskodik nekem, még akkor is, ha jó szándékból csinálja és igaza van.
2023. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Addig úgy se változtat míg nem elsz gond.
2023. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gergelice16 ***** válasza:
73%
Ha a testvérednek van felesége/férje (tehát valaki aki közelebb áll hozzá, mint te), akkor szerintem vele kellene beszélned, mert ő jobban belelát a testvéred helyzetébe, illetve inkább az ő feladata, hogy figyeljen a testvéredre. Ha nincs, akkor tapintatosan, bírálat nélkül, jelezd neki, hogy aggódsz érte. Ha ez nem használ, akkor bízd rá, többet nem tehetsz érte.
2023. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne stresszeld magad miatta. Ha nem élvezi, idővel rájön. Ha élvezi, egészségére.
2023. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!