Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek rossz testvér vagyok?

Szerintetek rossz testvér vagyok?

Figyelt kérdés

Báttyámmal nem beszélek sokat, de még egy házban lakunk. Nincs rossz kapcsolatunk egyeltalán.


Azonban akáhányszor mondok valami az ANYUKÁMNAK, amit én csak neki szeretnék elmondani, mindig kérdezőskodik hogy "mivan", "miről van szó". Pedig bent van a szobájában, fején fejhallagató. Engem ez nem zavar, nem válaszlolok rá, mert én ezt anyukámnak mondom. (Kényes dolgok, vagy ha szeretnék valamit tőle esetleg kérni) Anyum azonban válaszol neki, elmondja mit szeretnék tőle.


Ma hozzámvágta, hogy nem is a családtagja, mert nem avatjuk bele semmibe. Nagyon rosszul esett, és gondolom neki is hogy nem mondom el. De ezek tényleg olyan dolgok, amiket én nem szeretnék vele megosztani.


Szerintetek bunkó dolog tőlem?



2023. szept. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha szépen elmagyarázod neki hogy nem akarod neki elmondani akkor nem lesz baj. De nekem is rosszul esne de ez természetes.

De ezeket próbáld meg teljesen privátban lebeszélni anyuddal, mert simán érezhető azt hogy kibeszélitek.

2023. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy esetleg? Mert bebaszna ha pl anyám meg hugom beszélgetnének mondjuk lányos dolgokról...Én meg kérdezősködnék hogy mivan...Fiú léttemre..Mert szerintem az is gáz, és kellemetlen!
2023. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. De amúgy se szeretnék mindent az orrára kötni. Most nem is olyan kényes téma volt, de attól függetlenül én csak anyumnak szerettem volna elmondani egyelőre. Nem akartam megbántani tényleg ezzel.
2023. szept. 23. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért írtam hogy tök mindegy mi a téma nem illik mindenen kérdezősködni...Ezt tudnia kéne!
2023. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is változtatniuk kéne, főleg anyudnak.
2023. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Vannak ilyen típusu emberek nekem pl az osszes “lanyos” dolgomat tudja apam mert vagy megkérdezi anyámat vagy kényszerít hogy elmondjam…

Ja és akkor meg ugy jarok jol ha elmondom neki és nem hagyom kombinálni (pl ebben az évben már kétszer voltam “terhes”)

2023. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Mellesleg ordas nagy taplóság bátyád részéről, hogy családi közegben, társaságban fejhallgatót visel.
2023. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!