Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm féléves kapcsolatban...

Tesóm féléves kapcsolatban gyereket akar? Hogy térítsem észre?

Figyelt kérdés

Összejött egy nála jóval idősebb pasival, nem tetszett ez szüleinknek se, dehát úgy voltak vele, hogy 24 éves, tiltani nem tilthatják és inkább tudnak róla, elfogadják, minthogy húgom titkolózzon.


Hétvégén volt a nagy bejelentés, hogy jegyesek és összeházasodnak... Anyukánk első gondolata az volt, hogy ugye nem lett terhes?! Mondta, hogy nem, dehogy, dehát mind a ketten úgy érzik, hogy megtalálták az igazit, együtt képzelik el a jövőt, miért várjanak, úgyis együtt élnek szinte a kapcsolatuk elejétől (3 hét után költözött hozzá).

Beszélgettem tesómmal erről, hogy hová ez a sietség, mire elmondta, hogy a pasi már nagyon szeretne gyereket, fél, hogy kifut az időből és már napi téma volt ez náluk, ő meg mondta, hogy rendben, de csak miután összeházasodtak.

Mert hogy ő is akar gyereket, fiatalon szeretne anyuka lenni és "amúgy sem találja a helyét sehol".


Utóbbiban van igazság, belekezd dolgokba, egyetemi képzésekbe, de egyikből sem lesz soha semmi, mert hamar beleun mindenben. Nincs benne kitartás, ő azonnal a ranglétra tetején akar lenni... Ő nem megy el gyakornoknak sehová, mert nem fog másoknak ugrálni. Nem megy diákmunkára, mert annyi pénzért a szemét se nyitja ki.


Nyilván ez családilag is el lett szúrva, mert mindig ő volt otthon a kicsi, én is ott segítettem neki, ahol tudtam, túlzottan vigyáztunk rá.


Szerintem fel sem fogja, mivel jár egy gyerek, hogy a gyerekvállalás nem olyan, mint egy rosszul választott egyetemi szak, hogy ha nem tetszik, majd váltok, kitalálok mást... Meg azzal jön, mekkora közöttük a szerelem, dehát könyörgöm, fél éves kapcsolatban hol nem az?

Én azt érzem, hogy neki ez egy menekülőút, mert így meglesz a kifogása, miért nem tanul, miért nem dolgozik...


2023. szept. 20. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim válasza:
56%
Fogllkozz a saját dolgoddal, életeddel...
2023. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy, tekintve hogy semmi közöd hozzá.


"Nyilván ez családilag is el lett szúrva, ... , túlzottan vigyáztunk rá."


Ez jó alkalom lesz leszokni mások irányításáról.

2023. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Ő a testvérem.

Szerintem senki nem örülne, ha a húga huszonévesen egy közel 50 éves pasihoz akarna hozzámenni, annak gyereket szülni, mert a pasinál éppen tombol a kapuzárási pánik.

2023. szept. 20. 14:14
 4/79 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, mi 4 hónap után eljegyeztük egymást, egy hónap múlva esküvő, majd egy évvel utána szültem. 28 éve vagyunk házasok. A hosszú kapcsolat házasság előtt sem garancia semmire és a rövid is lehet sikeres.
2023. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy elnézem a két első válaszolót, tátott szájjal kellene néznetek, ahogy belemászik a szarba.

Magyar (és gyakoris) mentalitás, na.

2023. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim válasza:
65%
3.Attól semmi közöd hozzá hiába a testvéred...hagyd békén!
2023. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim válasza:
50%
5-itt te ülsz fordítva a lovon...
2023. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
25%
4-es, gondolom, nem apádhoz mentél feleségül.
2023. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem senki nem örülne"


A nem örülök és a feszt belepofázok más életébe elég nagy különbség van.

2023. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
73%

7-es, szerintem meg te. Ha a te lányod döntene így, meg sem próbálnál beszélgetni vele?

A legnagyobb rózsaszín ködben akar döntést hozni egy gyerekről, érdekes, máskor ezerre fikázza mindenki, még házasodni sem szabad a rózsaszín ködben, most meg hajrá, még gyereket is csináljon, csessze el az életét.

(Attól, hogy más is elcseszi, megsúgom, a te életed nem lesz jobb:DD

2023. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!