Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet öngyi az öcsém?

Lehet öngyi az öcsém?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy öngyilkos lesz vagy akar lenni a 13 éves öcsém, akit állandóan bántanak lelkileg, piszkálnak, stb. Állandóan lehangolt, ha egy apró dolog is rosszul sül el vagy nem tetszik neki valami, ordít, idegbeteg és azt mondja, hogy szétvereti a pofáját az illetőleg (leginkább nekem mondja, mert én sosem szoktam bántani és gondolom rajtam vezeti le a dühét), nem foglalkozik semmivel, stb.

2023. febr. 16. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt a problémát anyukátoknak, mert bármi lehetséges. Meg kell előzni a bajt.
2023. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmiből sosem sül ki jó dolog, figyelj oda rá. Szüleid törődnek vele? Pszichologus nem jött szóba még?!
2023. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem igaz, amit a 2 mond. Én is agresszív vagyok, ettől függetlenül egyszer majdnem öngyilkos lettem.
2023. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ja, majdnem. Aki agresszív, előbb bánt másokat mint magát.
2023. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 - Sajnos ez nem igazán fog menni.:(

#2 - Régebben nem volt ilyen, csak amikor rászálltak.

#3 - Nem igazán van törődve vele, a közeledésemet nem is tolerálja, elküld mindig vagy azt mondja, hogy állandóan idegesítik. Emiatt egyszer sírt is.

#4 - Privátban beszélhetnénk erről bővebben, hogy mitől gondoltad meg magad, stb?

2023. febr. 16. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező. kettes és ötös vagyok: komolyan mondom hogy az öcsédnél nem az öngyilkosság a sanszosabb, hanem hogy bekattan, és bánt másokat majd. És mielőtt bárki belekötne: nem csak "majdnem" akartam öngyilkos lenni, megkíséreltem, csak megmentettek: és bőven eleget beszéltem magamhoz hasonlókkal hogy tudjam: akik ténylegesen ártanak maguknak, azok nem a tombolós fajtából vannak 99 százalékban.


Az öcsédnek tényleg segítség kell, de elsősorban nem magára, hanem másokra veszélyes. És ez bőven a szüleid sara, ha leszarják a szitut amiben a tesód van. Ha bántani fog valakit, akár az iskolában, akár otthon, az a szüleid bűne, mivel az öcséd még csak egy kölyök.

2023. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
At kell vinni mas iskolaba!
2023. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen tinédzserek mindig az thiszik mindenki őket bántja, meg röhögnek rajta stb, nem hinném, amikor én tini voltam az emo volt a menő és mindenki mondta h kinyírja magát de senki se tette.
2023. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, bőven van olyan akit tényleg bántanak. Nem ritka jelenség az iskolákban a bántalmazás. Csak a tanárok szereik leszarni.
2023. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
100%
Igen lehet. Környezetváltàs jó lenne neki.
2023. febr. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!