Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért néznek szellemnek?

Miért néznek szellemnek?

Figyelt kérdés

A szüleim és testvéreim úgy beszélnek rólam, mintha tabu lennék, vagy nem tudom. Például: "Tudod ki mit csinált" és hasonlók. Úgy gondolom ennyi is elég példának.

Elegem van, hogy nem vesznek semmibe. 22 éves vagyok, férfi, és nem túl értelmes családban élek. Kezd elegem lenni az életből, mert nemhogy itthon, de mindenhol máshol is így bánnak velem.



2023. febr. 5. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
22 éves felnőtt férfi vagy, költözz el otthonról, abból a mérgező közegből. Másik meg hogy állj a sarkadra, és akkor majd nem fognak úgy bánni veled az otthoniakon kívül sem.
2023. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék. Próbáltam már, de lekezeltek.
2023. febr. 5. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Önállósodj, költözz el, szerezz egy egészséges önbizalmat és magabiztosságot, válts munkát, és ott újult erővel alakíts kapcsolatot a többiekkel. Ne hagyd, hogy lekezeljenek. De amúgy ezt hogy érted konkrétan, hogy lekezelnek? Mit csinálnak? Írj pár példát.
2023. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet az oka, nem kívánt gyerek vagy?
2023. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elköltözöl akkor hogy kezelnének le?
2023. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Költözz el, jó messzire. Ne a szomszéd utcába, vagy városba, hanem az ország másik felébe.

Ott szerezz munkát, barátkozz, találj egy barátnőt. Ő, (és ők) biztos nem fog semmibe venni. Ha ott maradsz a depressziód egyre súlyosabb lesz, változtass rajta, még most. Nagyon nehéz lesz, de megéri. Kezdetnek bökj a terképen egy távoli városra, és keress ott munkát. Az sem gond, ha olyan ami nem tetszil, az sem gond, ha szállón kell laknod. Ha egy kicsit összeszeded magad tudsz találni mindenből sokkal jobbat.

2023. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lepj le amig nem keső
tegnapelőtt 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!