Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem illetlen a...

Szerintetek nem illetlen a húgomék viselkedése?

Figyelt kérdés
Péntek este az unokahúgom nálam aludt, mert a húgom kérte, hogy vigyázzak rá. Szombaton délelőtt vissza vittem, és a húgom meg a férje pizsamában mászkáltak és pakoltak. Nem akarok csúnyát mondani, de úgy nézett ki a lakás mintha minden egyes pontján csinálták volna, de lehet csak beleképzelem… Az asztalon 2 üres borosüveg, mosatlan tányérok, a húgom úgy vigyorgott kb mint az esküvőjén utoljára, szerintem. Megkérdezte a kislányt, hogy van-e kedve egy mesenézős pizsipartyhoz, erre a kislány azt válaszolta, hogy igeeen, és szaladt átöltözni. A húgom meg elkezdte nekem mondani, hogy nagyon köszönik, hogy vigyáztam a gyerekre, és nagyon jó volt egy este kettesben. Nem mondom, hogy gyerek után nem lehet csinálni, de kicsit le kéne higgadni, nem? Vagy ez már a “kistesó project”, mivel 4 éves már a lányuk?

2022. szept. 19. 17:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy jó estéjük a gyerek nélkül amit ki is használtak, ne irigyeld már tőlük.
2022. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

"Nem mondom, hogy gyerek után nem lehet csinálni, de kicsit le kéne higgadni, nem"

Ezt meg is mondtad nekik?

Vagy a hátuk mögött ajvékolsz?

Viktória királyné nem volt ilyen prűd, mint te.

2022. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

De most tényleg, megengedte a főnökasszonyod a zárdában, hogy bevidd az unokahúgodat péntek estére aludni? Melyik apácarend ilyen laza?


... vagy, ha rosszul értelmeztem, és mégsem apáca vagy: ideje keresned egy pasit, vagy legalább valami szilikon segédeszközt, mert a hiány teljesen az agyadra megy.

2022. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

Borosüvegről és mosatlan tányérokról te arra asszociálsz, hogy mintha a lakás minden pontján szexeltek volna?

Hadd világosítsalak fel: erre akkor kell következtetni, ha a lakásban mindenütt gyanús, ragacsos foltokat látsz. :-))))

Igen, bizonyára szexeltek. Végre egyszer nyugodtan, hogy a gyerek nem zavarhatja meg őket. Ezt irigyelni egy házaspártól, nonszensz.

2022. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

OMG...! :-DDD


Ha valakinek már van egy gyereke, akkor rolót le kéne húzni, vagy mi?


:-DDDDD


A kérdezőnek apenia dolorosa-ja van? :-D

2022. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
93%
Nézd a jó oldalát: a húgod boldog, szexuálisan is kielégítő házasságban él, neked meg van egy (feltehetőleg) aranyos kis unokahúgod. Ha nem nagy teher vigyázni a kislányra, felajánlhatnád, hogy máskor is aludjon nálad.
2022. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ajánljam fel, hogy többször aludjon itt a kislány? Ez olyan lenne, mintha azt mondanám, hogy “nyugodtan dugjatok bármikor kedvetekre, csak egy telefonba kerül!”
2022. szept. 19. 17:31
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi, a gyerek mellett is szoktak dugni, csak akkor meg kell várni, míg elalszik... :-DDD


Ne sokkoljon a dolog... :)

2022. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
#7. Hát ez aztán feháborító!🤣
2022. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem mi ezzel a bajod???
2022. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!