Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem az apánk legjobb...

A nővérem az apánk legjobb haverjával csalja a férjét! Elmondjam apunak, vagy a sógoromnak, vagy a barát feleségének?

Figyelt kérdés
Apu haverja basszus látott minket kisbabaként is, most meg a 24 éves nővéremmel kavar 56 éves létére, miközben van egy csodálatos felesége! Sógorom egyre jobban akar kisbabát a tesómtól, hát most már értem, hogy a tesóm miért késleltetné még a dolgot! Apu már túl van egy infarktuson, félek, hogy ha ezt megtudja, akkor abba belehal! Bárkinek mondom el, úgy is csak tönkreteszek mindent! Ő azt mondja pontosan tudja, hogy nem jó így, de szerelmes a pasiba és azt mondja, ő ez ellen nem tud semmit tenni és ha elmondom apunak, azzal elárulom őt és sok-sok ember életét teszem tönkre!

2021. febr. 12. 20:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Először bennem az merülne fel hogy a nővéremmel beszéljem ezt meg.
2021. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%

Hogyan tudtad meg?

Nem lehet könnyű neked, és senkinek sem ebben a helyzetben. De ha borítasz, azzal most beláthatatlan következményekkel bíró sz@rlavinát indítasz el. Nem hiszem, hogy jobban érzed majd magad a kellős közepén.

Én megpróbálnám őt a párterápia felé terelni, a viszony lezárása után. 3-5-10 év múlva hogy látja magát, ki mellett? A pasi házasságáról nem tudhatunk sokat: ami a 4 fal közt zajlik, arról csak az érintetteknek van valós képük.

2021. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Te leszel a hibás ha elmondod, tudod , a rossz hír hozója...
2021. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%
Én választás elé állítanám: vagy ő mondja el a férjének vagy én a tata nejének!!
2021. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Annyiból tudtam meg, hogy nővérem férje elment pár napra a szüleihez, mert anyukája hirtelen beteg lett, tesóm meg áthívott magához, hogy csajos program lesz. Bent volt a fürdőszobában, amikor hívta valaki a telefonján, ő meg kikiabált, hogy vegyem már fel, ismeretlen szám volt. Felvettem, a csávó meg mondja, hogy szia drágám, mindjárt itt vagyok. Megijedtem és kinyomtam. Kijött a tesóm, kérdeztem, ki ez a pasi, azt mondta, a férje. Mondtam neki hogy hülyének azért ne nézzen, a férje soha nem hívja drágámnak és más a hangja. Elkezdett bőgni, hogy én ezt nem fogom megérteni. És a sírógörcse közepén állított be a csávó egy nagy csokor virággal. Innen már nem kellett magyarázni. Én eljöttem tőlük, egy barátnőmnél aludtam, azóta a nővérem írogat nekem, hogy ne áruljam el, meg hogy én fogom tönkretenni a családot, meg hogy amúgy se foglalkozzak az ő életével meg hogy menjek vissza, mert akar velem menni plázázni. Nekem ő a példaképem volt, nagyot csalódtam benne! A férje annyira aranyos, engem hívott fel, hogy őt nem tudja elérni és mondjam már meg neki, hogy szereti.
2021. febr. 12. 20:40
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Szegény sógorod! Őt sajnálom a legjobban. És a nővéred meg nem csak hűtlen, hazug, hanem mocskos kis érzelmi zsaroló is! Ha te meg hagyod, akkor bűnrészese vagy!
2021. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
16%
Mond csak el! A férje helyében tönkretenném a nővéred és az öreg szottyadék életét is! Tagadd ki a nővéredet te is és az egész család!!! Egy ilyen nem érdemli meg, hogy bárki is szeresse!!!
2021. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Atyaúristen. Sajnálom, ez nagyon durva.
2021. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
57%

Bár azt mondják, cinkos aki, hallgat, de hagyd a fenébe, el ne mondd, hosszú életű úgysem lesz a lámúr. Óriási baj lenne csak.

Sőt, kérd meg a nővéredet, hogy ha kiderülne is, te nem tudtál róla, Téged hagyjon ki, mert úgyis letagadod.

2021. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
38%
És nem bírnám ezt a színjátékot elnézni és pláne asszisztálni hozzá! Buktasd le őket valahogy és akkor nem tőled tudódik ki, hanem "véletlenül"!!
2021. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!