Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha látnátok a...

Mit tennétek ha látnátok a húgotokat a “legjobb fiú barátjával” hevesen csókolózni az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
A húgom 16 éves (februárban lesz 17), a srác hamarosan 19, azért van nálunk karácsonykor mert a húgom meghivatta, hogy szegény ne legyen egyedül karácsonykor. Szóval ma olyan fél három körül még fenn voltam, lementem a konyhába inni, és a nappaliban látom amint a kapanapén csókolóznak, nem vettek észre, én meg nem akartam szólni. Nem tudom mit mondjak, mindig is nagyon bensőséges volt a viszonyunk, de nem mondta hogy tetszik neki valaki, a szex iránti vágyat meg méginkább nem. Félek hogy hülyeséget csinál, de nem mertem odamenni hozzájuk... most mit tegyek? 21F

2020. dec. 26. 03:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván azért hívatta meg, mert szerelmesek egymásba.

Ezért olykor csókolóznak is.

Neked ez új?

Ne tegyél semmit.

Majd beszélgess vele erről. Ha valóban jó a kapcsolatotok, akkor okosan el tudsz vele beszélgetni. Pl., hogy szereti-e, jóravaló-e a srác, mióta tart, stb.

A sráccal is barátkozz, beszélgess mindenféléről, hogy megismerd, kiféle, miféle, stb.

Ne ugorj bele a témába páros lábbal, mert elidegeníted magadtól a húgodat, és akkor ha szüksége lenne rád a jövőben, nem leszel mellette.

Tapintat, óvatosság, bölcsesség.

És nemrég még te is 17 éves voltál. Nemde?!

2020. dec. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Mi közöd hozzá?
2020. dec. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Talán valami perverz hajlam húz a hugod felé,féltékeny vagy,vagy mi van?
2020. dec. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Egy majdnem 17 éves azért csak tudja már, hogy kell az óvszert használni, más komoly hülyeséget meg nem nagyon tud ebben a kapcsolatban csinálni.
2020. dec. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"mit tennétek..." - semmit, miért érzel késztetést arra, hogy bármit is tegyél?

Teljesen jó tanácsok voltak azok, melyeket előttem írtak le.

2020. dec. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha a legjobb barátja és régen ismerik egymást, akkor ettől a fiútól kell a legkevésbé félteni.

Mért akarsz neki bármit is mondani?

2020. dec. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Szerelmesek. Korban összeillenek. Védekezni tudnak. Aligha a vendégszobában alszik a srác. Akkor meg? Itt nincs teendőd. Neked itt nem osztottak lapot.
2020. dec. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

Hát azért a valóságban ez nem épp így van...Igenis követhet el egy 17 éves is nagy hibát, ha bárki körbenéz rengeteg tinianyát lát, nyilván nem azért, mert annyira érettek lennének. Viszont az tény, hogy nagyon óvatosan kell érinteni a témát, úgy általánosságban említsd meg előtte, hogy mennyire fontos a megfelelő védekezés, stb. És ajánld fel neki, hogy bármikor beszélhet veled ilyesmikről.


Szerintem igenis kedves dolog aggódni a húgodért:) Ha nem te, akkor ki segíthetne neki leginkább? Azért nagytestvérnek lenni is felelősség jobb körökben. Pl. Engem pont nővérem óvott meg egyszer, amikor kicsit spiccesn összegabalyodtam egy sráccal és ő igenis utánunk jött, pedig a fiú az egyik jó haverja volt, ezer éve ismertük mindketten.


Csak be kell tartani egy egészséges határt, ahol még nem érzi tolakodásnak ő sem.

2020. dec. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Fel kell fogni a húgica felnőtt . És nem sokára megfogják gyalulni .
2020. dec. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Megint ennyit a "legjobb fiúbarátokról" 😅
2020. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!