Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg ennyire ciki, hogy a...

Tényleg ennyire ciki, hogy a húgaimnak előbb lett barátja, mint nekem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van két húgom. Az egyik 16, a másik 14. Nekem sosem volt még kapcsolatom, egészen tapasztalatlan vagyok a témában, még nem találtam olyan fiút, akivel el tudnám magam képzelni. Viszont már mindkét húgomnak van barátja, nagyban él szexuális életet stb. Tőlem akartak tanácsot kérni, mint eddig mindenben. Nem tudtam sokat mondani tapasztalatból, mert ugye nincs. Valahogy azóta azt érzem, kevésbé néznek már fel rám. Már nem nagyon kérdeznek engem szinte semmiről, inkább egymással vannak el, kicsit ki lettem közösítve. Elmondtam ezt egy jó barátnőmnek, és szerinte elég gáz, hogy a húgaimnak előbb lett barátja, gyorsan szedjek fel én is valakit. Én meg nem tudom. Nem akarok csak azért összejönni valakivel, hogy végre túl legyek rajta, legyen tapasztalatom, legyen mit mesélnem. Nekem ez nem erről szól. Kicsit rosszul esik a húgaim és a barátnőm véleménye.

2020. júl. 9. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd hülye. Nagyon hülye. Iszonyatosan hülye.


Semmi baj nincs veled szerintem, nem ciki. Mindenkinek az a ciki, amit annak érez. Érezheted cikinek, csak fölösleges. 19 múltam, soha nem volt párkapcsolatom, egy csók sem, szexualitás pláne. Amíg nem érzek szerelmet, minek? Lehetett volna párkapcsolatom, csak ha azért lenne, hogy elmondhassam, annak mi értelme, ha a lényege hiányzik?


Lehet párkapcsolatod, de így annyi lenne, hogy elmondhatod, van, de amúgy ha nincs az érzés, mit tudnál a húgaidnak vagy másnak mondani, ha kapcsolatról kérdeznek?


Egyébként meg, mindenki csinálja ahogy akarja, nem ettől lesz ribizli, de egy 14 évesnek nem hinném, főleg a leírás alapján, hogy szexelnie kellene. Úgy gondolom, hogy fontos a szex egy kapcsolatban, de a szex nem testesül meg úgymond, nem a szex szó jelentéséhez búj hozzá az ember, nem a szex mellett akarja leélni az életét, megosztani az érzéseit, hanem azzal, akivel csinálja.


Elhiszem, hogy rosszul esik. Általánosban egyszerre voltam kiközösítve és lelkiszemetesnek használva, mert velem jól lehet beszélgetni és állítólag mind a mai napig jó tanácsokat adok. Sokan jöttek azzal, hogy pl: fiúkról nem is beszélgettek velem, mert mivel nem találtam senkit helyesnek, miről is lehetne velem eme témában, miközben, nem tini színvonalban a párkapcsolat témában igenis elmélyülten tudtam volna már akkor is beszélgetni, hogy nekem mi a véleményem, és a másik emberére is kíváncsi lettem volna, de mindenki ott ragadt le, hogy de helyes ő meg ő, xy biztos járni akar yx-el, de mi van ha nem, bla bla bla.


Majd lesz, amikor eljön az ideje.


19/l

2020. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, teljesen normális vagy. Bár a húgaid kissé korán kezdték, főleg a kisebbik. 14 évesen már szexel??
2020. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
97%

18 évesen még nem vagy elkésve szerintem. Ők meg élik az életüket, persze, hogy egymással vannak elfoglalva.

Röviden, tömören ennyi.

Lényeg a lényeg, ami késik, nem múlik. :)

2020. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán, barátnőd nagyon rossz felfogással bír.

Inkább egy biztosabbal veszítsd el több év múlva, mint egy "jött-menttel".

Egyáltalán nem ciki. Szerintem értékesebb vagy, agyban meg föleg az vagy, ahogy gondolkozol.

Ne veszítsd el önmagad.

2020. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki,ez a te dolgod.pont ezek a társadalmi elvárások tesznek mindent tönkre,mert 22évesen meg nagyonmax 30 évesen már gyerek kell,különben "le vagy maradva",aztán utána meg megy a nyomorgás meg a szakítás...nekem 22évesen volt az első komoly párkapcsolatom,nem kerestem,jött magától...szerintem ez így a jó,ezt ne érezd tehernek,meg ne is erőltesd,jönni fog magától,mással ne foglalkozz.
2020. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki
2020. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy ciki! Sőt a 14 nagyon korai, nekem még a 16 is necces bár elismerem kicsit régimódi vagyok ilyen téren. De bőven ráérsz, nekem 20 évesen volt először kapcsolatom, nem tetszett előtte szimplán senki
2020. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt a "scriptek miatt" nem tudsz pipát nyomni dolgot, pedig 2-es válaszolónak is szeretnék pipát adni.
2020. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, csak idegesítő.
2020. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Te te vagy,a húgaid pedig a húgaid.

Különbözőek vagytok.

Te inkább komolyabb kapcsolatot keresel, ők nem.

Nincs ebben semmi szégyen. Nekem ez a szimpatikusabb út.

De mindenki maga érzi, senki nem ciki. Nem kell emiatt magad rosszul érezd.

2020. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!