Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért beszél velem így?

Miért beszél velem így?

Figyelt kérdés

Csúnyán beszél velem, olyanokat mond hogy úgy orrba bszlak hogy felfröccsensz a falra es a rohammento viez el. Meg ilyenek.

Most is készültem Fizikára, kijön és wzt mondta hogy most rakta el a töltőket ha valaki megmeri kérdezni hogy kell, e akkor szájbab.ssza. aztán elkezdtem mosolyogni és arconvágott hirtln erőből, fájt és sírtam is. A bátyám is utál, mindig belémköt semmise jó :( segítsetek micsináljak


2016. dec. 7. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Apámról van szó
2016. dec. 7. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Piál vagy mi ?
2016. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről nekem ez jutott eszembe. Vajon miért kiabál? Hát ezért. Egy pszichopata agresszív barom akit jól el kéne verni, de nincs aki elverte volna kellő időben! Így most te szenvedsz.

Anyukád? Tanárok? Iskolai pszichológus? Gyámhatóságra menj be...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Költözz a nagyszüleidhez.
2016. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A múrvaannyát!
2016. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jelentsd fel vagy veresd meg.
2016. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!