Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok egy ilyen anyáról?

Mit gondoltok egy ilyen anyáról?

Figyelt kérdés
Csak azért ment férjhez 36 évvel ezelőtt, mert apukám jóképű volt. Igaz nem foglalkozott anyukámmal , de a külső fontosabb volt neki. Aztán szült két gyereket úgy hogy az apa nem is akarta. Az elejétől rosszul bánt vele. Az egyik gyereket az apa folyamatosan vert. Az a gyerek ma már nem beszél az apjával. Sok rosszat tett vele. Az anya együtt maradt a pénz miatt az apával. Mikor az apa elköltözött akkor se akart elmenni dolgozni. Eltartatta magát úgy az apával hogy nem éltek együtt. Rokkant nyugdíjat úgy kap az anya hogy megjátsza beteg. És ki is jelentette csak szimulál mert nem akar dolgozni. Az idősebbik lánygyermek úgy beszél vele mint a kutyával de nem zavarná el, elviseli, kihasználja. A kisebbik lánygyermek sokáig élt vele. Nem is akart neki segíteni elköltözni, azt akarta örökké éljen vele hogy ne legyen egyedül. Aztán a lány elköltözött a párjához. Az anya egyedül maradt és most egy rokkant nyugdíjból él. Kukázni jár és kijelentette szeret kukázni. Nem fogja fel mi a rossz és mi a jó. Mindenkit ki akar használni. Lopott már a gyerekeitől is. Mindenféle beképzelt betegsége van. Sok gyógyszert szed. Mert hogy kell.
2016. aug. 9. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hááát.. jobb, mint a semmi..
2016. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez durva!
2016. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 striga ***** válasza:
87%
Pszichológushoz meg biztos nem menne. Hát nem semmi na. Ő tudja mit akar, ha neki ez így jó...
2016. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
22%
Basszatok meg!!!! Én mostmár nem bírom tovább hogy ne írjam le a véleményemet!!! Itt panaszkodnak többen is mert ilyen az anyám olyan az anyám! Örüljetek annak amíg van nektek akit anyának tudtok szólítani! Meg most gondoljatok bele h mennyi mindenbe kerül az hogy ti éltek!!! Most van a barátnőmnek az édesanyja halálának a 3.-dik évfordulója! És szerintetek hányszor hallom ahogy mondja de jo neked h anyukád van meg minden ilyesmi,annyit szokott szegénykém sírni amikor náluk vagyok,úgyhogy ne panaszkodjatok inkább örüljetek neki h van akit meg anyának tudtok szólítani es mindent megtenne szerintem érted /értetek meg az életet is feláldozna miattad/tok!!!
2016. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Hogy mi a véleményem? Az, hogy egy rohadtul számító nőszemély.

de vannak ilyen emberek, nem is kevesen. És sokaknak bejön ez az életfelfogás.

(Kukázásban pedig valószínű azt szereti, ha sikerélménye van, talál valamit. Gondolom, unatkozik, és kell egy hobbi ) :-)

2016. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

18 évesen pesten kórházba kerültem. Nem jött fel meglátogatni mert hogy nagy a forgalom, nem vezet így. De apám felvitte volna, na akkor hirtelen depis lett.

Bevallotta nekem szándékosan nem engedett el, otthon kellett szenvednem, mert anyám önző, mikor ott éltem kijelentette ne vigyek oda többet pasit, mert hogy őt idegesíti a készülődés. Ha itt van nálunk feleszik mindent és pá. Es meg sorolhatnám. Nincsen még gyermekem. De ha lenne nem tudnék vele így viselkedni. Ja. Es a pénz miatt együtt maradt egy olyannal aki szétverte a gyerekét súlyosan. És nem hagyta el. Hát....

2016. aug. 9. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Rokkant nyugdíjat úgy kap az anya hogy megjátsza beteg


Mivel nem dolgozott, nem kaphat.


KAmu.

2016. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Korábban üzemben dolgozott sokáig. De az apa onnan kivette.
2016. aug. 9. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen komoly túlzás anyának mevezni.
2016. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Én megértelek kérdező mert:

Sajnos én "anyám" ugyan ilyen mint te anyukád.

2016. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!