Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyű csalódás vagyok mert...

Szörnyű csalódás vagyok mert szeretem a Kpop műfaj, és egy csomó más zenét. Csak szerintem nem normális ezen problénázni? Ez egyáltalán normális? 13l

Figyelt kérdés

Szóval anyut zavarja,hogy szeretem a Kpop-ot,meg ugye baromi nagyot csalódott.Szerinte csak Tankcsabpdát kéne halgatnom,mert az a normális.Csak azt az eggyüttest én nem annyira kedvelem.Ne vegye sértésenek senki de nem az én stílusom.Ezeket szeretem halgatni amúgy(mint előadók és együttesek):T-ara,2Ne1,Psy,Green Day,The Rollind Stone,Demi Lovato,Michaell Jackson és még amúgy van egy csomó de főleg ezek.Anya szerint ez baj.Igazából nem is értem miért akarja,h Tankcsapdát halgassak amikor ő személy szerint utálja,ahogy minden más zenét.


Most miért csinálja ezt?Ez normális?13l(bocsi a helyesírási hibákért,telóról vagyok siettem,kell a fenének kioktatás,köszönöm)


2016. aug. 9. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%
Szerintem nincs beleszolasa abba, amit hallgatsz. Te dolgod, bizonyára te sem szólsz bele az ő zenei izlesebe, nem?
2016. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem hova sietsz annyira, hisz nyári szünet van.


Eléggé fáj, hogy nem tudod legalább a nevüket leírni, ez lenne a minimum.


Én is telefonról írok, 10 éve élek Angliában, alig beszélem a magyart, néha ejtek hibát, de ez elhanyagolható.


Mellesleg majd később alakulni fog a zenei ízlésed

2016. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok otthon a K-pop-ban. Csak egy-két videót láttam. Azok pont a te korosztályodnak valók. Kellemes, aranyos lánycsapatok voltak. Green Day, The Rolling Stones, Michael Jackson - őket ismerem, szerintem sokan szeretik is őket, szóval nem tudom, miért fura, hogy neked is tetszenek.

De ha anyukád minden zenét utál, akkor neki hiába is magyaráz bárki bármit.

De a lényeg, hogy semmi gond veled :)

Meg tényleg a zenei ízlés mindeninek a saját dolga. Ráadásul te nem is valami nagyon szélsőséges dolgokat hallgatsz. Szóval rendben van.

2016. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk az volt a feltételem a gyerekeim felé, hoyg olyan zenét hallgatnak, amilyet akarnak, de én nem akarom hallani, azaz a saját szobájukban olyan hangerövel mehet, hogy hozzám ne hallatsszon ki, illetve ha nem ott hallgatták, akkor fülhallgatóval.
2016. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

4: Nálunk is ez volt :D

Anyukámnak sok minden nem tetszett, ami nekem igen. Sose mondta, hogy ne hallgassam. Csak neki ne kelljen :)

2016. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Semmi baj a Kpop-pal, mellesleg jópár éve az én telefonom is T-arára szólt.
2016. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

jesszus....

Pedig ezek tök normális zenék. De ha annyira akarja hallgass egy két tankcsapdát jó hangosan hogy ő is hallja. De lehetőleg azt amiben a legmocskosabban énekelnek :D

2016. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha minden zenét utál akkor miért zavarja hogy ezeket hallgatod?
2016. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

The Rolling Stones, nem árt, ha megtanulod a nevüket. Nekik mondjuk tényleg jó zenéjük van.


Anyud, ha normális, biztos nem mond olyat, hogy csak Tankcsapdát hallgathatsz. Nyilván nem ez a baja, hanem valami más. Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy valójában mi baja van.

2016. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 DuplaKV ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy az a baj, hogy esetleg (túl) hangosan hallgatod a zenét? Hallgasd fülhallgatóval, és lehet, nem szól többet e miatt. De az is lehet, hogy igazából teljesen más problémája van.
2016. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!