Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim épp válnak, ez mind...

A szüleim épp válnak, ez mind nagyon rosszul hat rám, bár már próbálom feldolgozni a helyzetet meg azért pozitívan is állni hozzá, de senkinek nem könyű ez. A stressztől, ami most jelenleg van az életemben, lehetséges hogy fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Eddig még nem igazán történt velem haonló,minden jó volt..de most hirtelen minden a feje tetejére állt.

és anyukámmal ell is költözök messzebre,de megbeszéltek mindent.Fogyás lehetséges ettol a helyzetemtol?


14/L


2015. febr. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát, igen érdekes, hogy a fogyás jut eszedbe a helyzetről...

Minden ember máshogy reagál a stresszre, én konkrétan pl. akkor hízok, ha stresszes vagyok.

De lehet, hogy te fogyni fogsz, igen.

Megáll az ész, hogy ez a fontos...

2015. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez a fontos,,,nem úgy értettem,csak kérdeztem h lehet-e mert már hallotam valakitol h mikor elváltak a szulei hirtelen sokatfogyott
2015. febr. 23. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eddig nem volt tapasztalatod saját magadat illetően a stressz és a fogyás/hízás tekintetében, majd kiderül, melyik csoportba tartozol.
2015. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a stressztől nem eszel típus vagy akkor fogyni fogsz te is.

Ha stresszes helyezben inkább bekapsz valami nasit akkor híz ni

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én stresszevő vagyok.

Vannak olyan alkalmak, amikor az idegességemet csak egy nagy adag brutálzsíros, egészségtelen kaja tudja csillapítani.

Egy nagyon rossz időszakomban jöttem erre rá, mikor fél év alatt 30(!!!!!) kilót híztam.

Próbálom ezeket a zabagörcsöket szinten tartani.

Viszont egy volt kollégiumi szobatársam rendszeresen elfelejtett enni, ha ideges volt. Olykor napokig csak kávé és cukros üdítő hajtotta.

2015. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!