Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, hogy mondjam el a barátomnak és a szüleimnek?

17/L


2014. okt. 6. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Drága! Ha ahhoz elég felnőtt voltál, hogy felelőtlenül szexelj, akkor legyél már felnőtt ahhoz is, hogy a szüleid elé állsz, és elmondod nekik, hogy terhes vagy.
2014. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Gyorsan.

Pláne ha nem akarod megtartani.

Dühösek lesznek, kiakadnak, kiabálni fognak, ezt borítékolhatod. Ezt a békát le kell nyelni. De innentől az a legjobb, ha őszinte vagy.

2014. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, szerintem úgy, hogy "Figyelj, úgy tűnik, hogy terhes vagyok" - gondolom, egyelőre teszt van, orvosnál még nem jártál. Szerintem a barátoddal kezd, joga van neki tudni róla először. Szülői kör végül is elég akkor, ha már tuti a dolog, felesleges vaklármát kelteni. (esetleg már megbeszéltétek azt is, mit szeretnétek)

(az #1-es válaszoló meg nem tudom, miből vonta le a "felelőtlenséget", amikor semmit se tudunk a körülményekről)

2014. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

ma 00:19

Hogy honnan következtetek, hogy felelőtlenül szexelt?

Könnyen. 17 évesen biztos nem boldog anyuka akart lenni, ha mégis akkor nem tette volna fel a kérdést.

Most nyilván jön a szokásos szöveg:

- gyógyszer mellett estem teherbe

- kiszakadt a gumi


Magyarországon rekordot lehet dönteni a gyógyszer melletti teherbeeséstől, és a szakadt gumiból..

2014. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
#4-es, ugye nem számoltál még? Ha azt feltételezem, hogy Magyarországon mondjuk 2 millió nő él nemi életet (annyi biztosan), és veszek a legelterjedtebb tabletta-óvszer-spirál-ra átlagban egy nagyon kedvező(!), 1% körüli Pearl indexet, az is 20 000 terhesség évente. Azt gondolom, hogy felesleges eleve rosszindulatúan állni egymáshoz.
2014. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

vagy, ami a kedvencem: de hát védekeztünk! Hogy? Hát megszakítással.


csakhogy azzal nincsenek tisztában, hogy a megszakítás NEM védekezés.


Kérdező, első körbenm szólj a barűtodnak, beszéljétek meg, hogy mit szeretnltek, és utána akér közösen is szülők elé állhattok. És mindenféle körítés nélkül közöljétek: terhes vagy, és a barétoddal ezt és ezt beszéltétek meg.

2014. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%

Mikor hazamész, szépen megfelelő lendülettel berúgod az ajtót, földhözvágsz egy-két tányért és kiabálva (olyan hangosan, hogy a város másik végén élő rokonok is meghallják) kijelented, hogy TERHEEES VAGYOOOOK!!!!


Majd halkan megjegyzed, hogy ha ez valakinek nem tetszik akkor egy-két olyan sallert kiosztasz, hogy még Bud Spencer is csak kimeredt szemekkel fog nézni.


A barátodnak csak simán lekeversz egy jó nagy sallert, hogy miért volt ilyen felelőtlen és szakítasz vele.

2014. okt. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy a kérdezőn segít a Pearl index boncolgatása..

Egyébként a kemyény 2 év alatt, amíg ővszert használtam 4 szer szakadt nekem...fizikailag alkalmatlan vagyok rá, de legalább eredmény nélkül kiderült.



KÉRDEŐ


Nem lesz jó alkalom sosem, hogy egy iylet közölj, úgyhogy nagy levegővel, jő gyorsan

Szeribtem s előszõr a apukának mondd el, orvos, ha el tudsz menni egyedül, vagy megbízhatő barátővel, és utána azonnaal a szülők.


De ne halogasd, a tesóm egyik bnője most ugyanennyi, és mar nagy pocakja van, éppen kisúsztt az időből...

Ne azért tartsd meg, mert muszáj, ha megtartod, hanem azért, mert úgy döntöttél, ha úgy döntesz.

Igaza van abban az elsőnek, hogy ha volt bátorságod szexlni, akkor a felelősséget is merd vállalni, ezzel jár a felnőttség, és te így is úgy is idő előtt azzá váltál.

2014. okt. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem te voltal korabban aki azt fejtegette, hogy az teljesen biztonsagos amikor a ficko kiveszi a vege elott?


Amugy szimplan elejuk allsz es elmondod. Ha eleg nagy lany voltal a szexhez, akkor legyel ehhez is eleg nagy.

2014. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

A szüleidnek a minél hamarabb szólj! Ők tudnak téged igazán segíteni. Lehet hogy sokkot kapnak a jelen helyzettől, lehet hogy kiabálni fognak veled, de ha gyorsan értesíted őket ők fognak segítségedre lenni akárhogy is döntsetek.

A barátod lehet hogy szintén sokkot kap és esetleg szakít ha gyenge, gyáva alak, de most azzal foglalkozz amivel most kell. Szóval minél gyorsabban mondd el a szüleidnek és a barátodnak is.

2014. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!