Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be anyának, ha...

Hogy mutassam be anyának, ha már utálja, mert azt hiszi, miatta lettem más?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lett egy új osztálytársunk, egy fiú. Pestről küldte ide az apja az egyik rokonához, mert csinált valamit, amivel végképp kiborította, az anyja meg külföldön él, 15 éve. Mikor idejött, látszott rajta, hogy mindenhol szívesebben lenne, alig beszélt valakivel, csak az iPhoneját piszkálta és "aludt" a padon.

Beszélgetett vele pár lány és mikor elmentek tőle, odafordult hozzám és csak lesajnáloan annyit mondott, hogy "mennyi falusi ribi" (mert egy több, mint 60 ezer fős város, az neki falu... mondjuk, New York után neki biztos az).

De valahogy jóban lettünk és kicsit belezúgtam, mint mindenki. Viszont először féltem tőle, mert elég durva dolgokat hallottam róla és totál titokzatos volt.

Anyával eddig kétszer találkozott, akkor anya odavolt érte, hogy milyen udvarias, meg minden. Akkor még nem is voltunk együtt, csak jóban voltunk.

De aztán a tavaszi szünetben kicsit berúgtam és anya azt hiszi, hogy ő itatott le, mert vele kezdtem az estét, csak utána összevesztünk és ott hagytam.

Ma beszélgettem anyával és azt hiszi, hogy a fiú miatt változtam meg (sportolni kezdtem, diétázom, befestettem a hajamat, csináltatom a körmeimet, szóval eléggé látványos) és hogy jó, hogy elkerülöm, nem is olyan, amilyennek gondolta.



Nem tudja, hogy együtt vagyunk és ez így olyan rossz, mert sosem titkoltam előle nagyon semmit, most meg hazudozok, mert nem akarom megbántani.


A kérdés:

Hogy mondjam el, hogy a barátom, ha szeretném, hogy ne utálja az egész kapcsolatunk alatt? (szerencsére csak neki kell elmondanom, apával nem beszélek valami sokat)



2014. ápr. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

-anya terhes vagyok...

-??

-nyugi csak vicc meg szuz vagyok igazabol, csak jarok azzal a sraccal. Azert erzed a ket helyzet komolysagat es allj hozza ugy.


vicces es lenyegretoro, de remelem azert sikerul megbeszelni;)

2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hívd át mint barátot,néhány ilyen alkalom után nem kell bejelenteni,hogy jártok,mert egyértelmű lesz.

A fiatalembernek meg mond el mi a szitu,aztán majd alakulnak a dolgok...

2014. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

"sportolni kezdtem, diétázom"

ezek jó dolgok. anyukádnak örülnie kéne, nem?


"befestettem a hajamat, csináltatom a körmeimet"

tini vagy, lázongsz, változol, keresed önmagad. ha más pasid lenne, akkor is ugyanígy eljött volna a hajfestés ideje.

2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!