Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy apám előtt nem...

Normális, hogy apám előtt nem lehet cigizni mert megtiltotta nekem pedig 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Bújkálnom kell ennyi idősen is, mert hiába a saját pénzemen veszem a cigit, mikor meglátta azt mondta szét veri a fejem hogy cigizni merek, amíg itthon lakok addig nem cigizhetek, hiába nem gyújtok rá sose a lakásba nem engedi. Ezért piálni is titokban szoktam. Ennyi idősnek miért tiltja ennyire, volt hogy kivette a fiókomból a cigimet és kidobta az egész dobozzal a kukába. Ilyet nem is tehetne. Ha meg ellenkezni próbálok fenyeget. Ha itthon van nem is tudom a jó kis cigi kávé kombómat élvezni):!

máj. 1. 08:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mindig irigyeltem akik már 14 sőt előbb cigizhettek.
máj. 1. 08:02
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el és a probléma megoldva.
máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, ezek szerint érdekli az egészséged
máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De én szeretem a cigit. És jogom van rágyújtani. Egyszer élünk(:
máj. 1. 08:43
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
"jogos van rágyújtani", csak nem apád lakásában
máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésre válaszolva, édesapád hozzáállása normális. (Azt a részt leszámítva hogy szétveri a fejed(?))

Szóval ha ennek ellenére is mérgezni akarod magad, akkor muszáj lesz tovább bújkálnod vagy elköltöznöd.

Azért az ő helyzetébe is gondolj bele. Van egy gyereke aki miatt aggódik, akit nagyon szeret, és azt látja hogy öli magát ilyen sz€rokkal.

máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el és akkor gyújthatsz rá amikor akarsz, ennyi.
máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha az én gyerekem lennél, 40 éves korodban is nyakon phasználak, mert cigizel. Rossebnek szívod azt a 💩t? Semmi jót nem tesz neked, nincs rá szükséged.
máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Apád kérése olyan szempontból teljesen jogos, hogy ne az ő lakásán gyújts rá. A cigifüst masszívan beleivódik a bútorokba, ruhákba, te dohányosként egy idő után meg sem érzed, de őt nemdohányzót nagyon zavarhatja. A passzív dohányzás kifejezésről hallottál már? Ha nem, érdemes lenne utánanézni. Azzal, hogy te vele egy légtérben szívod, konkrétan olyan, mintha ő is dohányozna, ugyanúgy károsodik az ő szervezete is. Költözz el és akkor rágyújthatsz.
máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van rágyújtani - igen, de nem otthon, ha a másik felet zavarja.


Ezzel a dedós követelőzéssel mondjuk óvatosan, mert apád meg mondhatja azt, hogy oké, dolgozni is jogod van, mert elmúltál 18.

máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!