Ki használ engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden hónapban 120 ezer forintot adok anyámnak. Emellett a munkába én veszem magamnak a reggelit, ebédet, vacsorát (24 órás munkarend).

Van amikor itthonra is magamnak veszem,mert csak hétvégén főz meleg ebédet, hétköznap elég ritkán. Ekkor az öcsémnek is mindig szoktam,ha magamnak rendelek.

A sampont, parfümöt,dezodort én veszem magamnak anyám a mosóport veszi meg az öblítőt.

Semmi pénzt nem tudok félre tenni,egy cipőt sajnálni kell magamtól. A hitelkeretem is mindig elhasználom.

Múltkor mondtam neki vegyen egy dezodort (700) forint ,mert nincs ,azt mondta én ne használjam őt ki ,nincs pénze,vegyek magamnak.


ápr. 27. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

"Ki használ engem?"


A leírásod szerint anyád.

ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Én betársulnék albérletbe másokkal. Ez szimpla lehúzás, ha otthon laksz. Van olyan család, ahol muszáj beleadni, mert nincsenek jó helyzetben, de a 120 azért túlzás, hogy jóformán a kaja se nagyon van benne.
ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát így hogy 3-an éltek egy fedél alatt sok. Elképzelhető, hogy kihasznál. Bár nem tudni mekkora a rezsi, stb. Míg nem adtál le miből oldotta meg édesanyád az életeteket? De egyébként nem rosszból írom, de egy albérletet nem kapsz 120-ból ès még hol a rezsi… Felénk egy szoba is 70 ezerről indul. Érdemes lehet abban gondolkozni.
ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

Sajnálatos hogy a mostani világban mindenki a szüleit akarja lehúzni és élősködni rajtuk, kb ingyen.

Ha annyira rossz otthon, mehetsz albérletbe és megtudod mire elég 120 ezer.

ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14!

Az albérlet tulaja a bérlő(i)ből él, az anyának nem a gyerekéből kellene, akkor sem, ha otthon él...

Ennyi erővel a kérdező költözzön el, majd megtudja az anyuka, hogy ki veszi ki a szobáját 120-ért :)

ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
86%
14 nem kötelező gyereket vállalni!
ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!