Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet feldolgozni, ha a...

Hogy lehet feldolgozni, ha a szülő/nagyszülő rosszindulatú?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 10:30
 1/8 LuckyLevi ***** válasza:
91%
Az mit jelent pontosan?
2023. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irigy, rosszat akar, egy jot odaszur aztan burkoltan kritizal, kifaggat, hogy kibeszelhessen.
2023. aug. 12. 10:41
 3/8 LuckyLevi ***** válasza:
92%
Én úgy dolgoznàm fel, hogy nem kötelező tartani a kapcsolatot.
2023. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hat valszeg ebbe nott fel, megszokta :( Amint lehet koltozni kell
2023. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Ignorálni amenynire elhet.
2023. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy leszrod a pofáját.

Nálunk volt úgy, a lányom (akkor még) vőlegényének a szülei jobban el vannak eresztve anyagilag (mindkét szülő eleve egyszem gyerek, és örököltek is szépen), a lényeg, hogy a fiuknak tudtak venni lakást, be is rendezték, lányom választhatta a bútorokat, kaptak egy kocsit is.

Anyám folyton azt dörgölte az orrom alá, hogy "majdcsak egyszer megunják, majdcsak egyszer megunják", de ezt úgy énekelgetve, mint aki nem normális.

Azóta kb. egy évben egyszer nézek rá. Több jelből láttam persze, hogy kifejezetten negatív, mondhatni rosszindulatú, de amikor a lányomon kárörömködik már előre, azt már sok volt.

Szard le, nem kell vele kapcsolatot tartani.

2023. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus szülővel a lehető leghamarabb minden kapcsolatot meg kell szakítani.
2023. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen rosszindulatú féreggel mielőbb meg kell szakítani minden kapcsolatot,lehet az szülő,barát,akárki.Amióta így tettem,sokkal boldogabb az életem!!
2023. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!