Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem, hogy apámnak mindig fontosabb a nagymamám, mármint az ő anyja, értitek.

Momdok pár példát, ha mondjuk nekem kellene valami a boltból, vagy ilyesmi, akkor egyből azt kapom, hogy ő most biztos nem megy sehova, és hogy nem igaz hogy ez nekem annyira fontos lenne.

Na már most ha a mamám kér egy jelentéktelen dolgot, akkor már 5 perc múlva a boltban van.

Vagy egy másik példa, én mindig ásványvizet szoktam inni, és kitalálta a mamám, hogy majmolni akar, és neki is az kell.

Viszont mikor elfelejtett magának hozatni, és csak egy üveggel volt neki, apám elvette az enyémet, mondván hogy én ihatok mást, khm mintha a mamám nem.


És ezt én már nem bírom elviselni. Most lehet hogy önzőnek tűnök, de nem csak nálam, hanem anyámtól, és úgy mindenkitől is fontosabb mamám.

Mégis mit csinálhatnék ez ellen?

Beszélni nem tudok az apámmal, mert csak egy hatalmas veszekedés lenne belőle, és csak még rosszabb lenne a helyzet.

Én már tényleg nem tudom hogy mit tehetnék.



2022. aug. 16. 13:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Anyád mit szól ehhez a helyzethez?
2022. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Amint tudsz elköltözöl és nem foglalkozol velük többet.
2022. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%

Sose volt olyan szakasz az életemben, amikor elvártam volna apámtól (vagy bárkitől), hogy azonnal ugorjon el a boltba nekem valamiért (gyógyszertári termék más tészta nyilván). Nem ismerjük a pontos körülményeket, mert nem írtad le, de tippre te el tudsz menni azért amire szükséged van, a mama pedig nehezebben.

Ha anyudat nem zavarja a kialakult helyzet, akkor a te kedvedért nem fog ezen változtatni.

Annyit tehetsz, hogy mielőbb megpróbálsz önállósodni.

2022. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Anyámat is zavarja, ugyanúgy van ő is mint én, a mama az első.

Egyébként pedig 3-as, mivel még nincs jogsim nem tudom megoldani hogy elmenjek bárhová is, ráadásul a szüleim nem is engednek sehová.

2022. aug. 16. 14:14
 5/39 anonim ***** válasza:
55%
Mindjárt gondoltam hogy lesz kifogás :D
2022. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy csak úgy nem tudok elmenni boltba, mivel a településen ahol lakom, nincs bolt. A legközelebbi 2-3 km-re van.
2022. aug. 16. 14:16
 7/39 A kérdező kommentje:
#5 ezt most nem értem, de mindegy. Tartsd meg magadnak a rosszindulatodat, köszi.
2022. aug. 16. 14:17
 8/39 anonim ***** válasza:
79%

De miért kéne apádnak AZONNAL ugrania ha neked eszedbe jut valami hogy kéne a boltból?

Írd fel a bevásárlólistára, és amikor legközelebb megy, akkor hoz és kész.

2022. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Melyik település ez? Ép kisboltot akarok nyitni
2022. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#8 persze ezt értem, na de akkor mamámnak miért lehet? Ha valami eszébe jut, akkor elvárja hogy apám egyből pattanjon neki


#9 nagyon humoros vagy

2022. aug. 16. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!