Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretném kérni segítségeteket...

Szeretném kérni segítségeteket. Lassan két hónapja leszek együtt a barátommal. De a szüleimnek még mindig nem sikerült elmondanom,hogy van valakim. Az interneten ismertük meg egymást. Szerintetek hogy kéne elmondanom? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés

A szüleim szerint amíg nem találkozok az illetővel nem lehetünk szerelmesek ugyanis nem tudom hogy néz ki. Pedig már tudjuk egymásrol hogy hogyan nézünk ki.:)

Ezért nem tudom hogy kéne elmondanom hogy az interneten ismertük meg egymást.

Kíméljetek magad negatív hozzászólásokkal.



2021. júl. 2. 10:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Minek elmondani egy cyber kapcsolatot? Van egy barátom, soha életben nem láttam? Ez gáz.
2021. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Hívd át a srácot a városotokba 1 napra, és amikor megérkezik akkor legyen ott egyik szülőd,így látja hogy az,akinek mondja magát a srác és nem egy idősebb pasas vagy ilyesmi. Ha párszor utazik miattad lehet szimpatikus lesz és áthívhatod hozzátok is 1-2 napra, vagy elengednek téged is hozzá.
2021. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem egészen 2 hónapja dumcsizol valakivel a neten, még személyesen nem is láttad, csak valami képen, ami akár bárkié lehet.

Kicsilány, én is azt mondom, hogy ezt nem lehet "barátomnak" és "együtt vagyunknak" nevezni!


Mondd meg a szüleidnek, hogy megismerkedtél egy szimpatikus fiúval és szeretnéd meghívni hozzátok, amikor a szüleid is otthon vannak!

Egyelőre ennyi!

2021. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
De most tényleg jársz valakivel akivel még nem is találkoztál? Ez nekem magas.
2021. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen meg vagyok döbbenve, hogy ma valaki szerelmi kapcsolatnak tekinti azt, amikor még egyszer se látta a másikat, egyszer se ölelte meg, egyszer se csókolta meg.

Ti beszélgettek, semmi több. Ezt miért mondanád el a szüleidnek?

És mi akadályoz titeket abban, hogy találkozzatok?


Komolyan, mintha apácazárdában élne sok mai fiatal lány!

2021. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 12 éve(!) van egy netes barátom, még soha nem találkoztunk - nem is akarunk - csak beszélgetünk. Mégsem hisszük, hogy együtt vagyunk.
2021. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagytok együtt 2 honapja, csak ismerkedtek.

Hívd át magatokhoz egy napra, mond azt hogy levelezek valakivel, akivel most szeretnék személyesen is találkozni. Lássák aznap ők is. Nálam is volt ilyen, kb fél órát voltunk együtt a szüleimmel és vele, aztán mi mentünk be a városba, egesznap együtt lógtunk. Mikor busszal hazament, akkor is eljött anyum értem és még egyszer talakoztak. Amúgy ha ezeken a bemutatkozásokon túl vagyunk könnyebben békén hagynak, azt vettem észre.

2021. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát én első találkán nem egyből magamhoz vinném fel. Ha otthon van a szülő, ha nem.. nem is ismered még annyira, de azért legyen veled xy órát. Lehet nem is lesz szimpi, akkor meg gáz..
2021. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nincs barátod, ezért nincs is mit elmondani. Először beszéljetek meg egy randit. Akkor elmeséled, hogy neten összeismerkedtem Gáborral, szerdán elmegyünk sétálni a városban.
2021. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
Én ha jól értelmezzem ti már találkoztatok, előszőr is hány éves vagy? Másodszor ha tényleg nem láttad még akkor tényleg ne egyedül találkozz vele vagy valamelyik barátnőd vagy valaki legyen ott mert sajnos sosem lehet tudni,annyi olyat hallani hogy fiatalok tünnek el.
2021. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!