Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ez normális viselkedés...

Most ez normális viselkedés anyám részéről?

Figyelt kérdés
Mindig én szoktam befesteni a haját, sőt mindig én veszem a hajfestéket is neki. Ha éppen esedékes a hajfestés mindig megkér, hogy fessem be a haját. Mindig befestettem eddig neki. Tegnap meg elkezdett kötekedni, hogy nem igaz, hogy nem látod, hogy be kéne festeni a hajamat, meg se kérdezted, hogy be kell-e. Azt hittem elég rám nézni. Mi ez a mártír duma? Ha csekkeket kell feladni, akkor oda tudja adni a csekkeket, hogy fizessem be. Érti ezt valaki?
2021. ápr. 10. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nem vagy koteles befesteni a hajat, szivesseget teszel neki. ha o igy viselkedik, menjen fodraszhoz - en ezt mondanam neki.
2021. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak rossz hangulatban van,úgy vetíti ki rád
2021. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy még a festéket is te veszed? Hát, már bocs, értem, hogy az anyád, de vegyen magának. Nem a te feladatod ezeket fejben tartani egyébként. Még azt mondja, nem látod, hogy be kéne festeni a hajam... Én ezek után tuti soha be nem festeném neki megint. Így hálája meg? Akkor menjen fodrászhoz vagy fesse be magának, hát nem vagy te valami személyi kis titkára vagy nem tudom.
2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem teljesen normális,mert nem kötelezhet semmire.

Köszönnie kellene hogy be fested a hajàt mikor kéri,nem pedig hibáztatni hogy "Miért nem festetted be a hajam,Nem làtod ki ment a festék színe?.


Miért nem festettem be a hajad, mert nem mondtad!


el lehet menni fodrászhoz,majd ott is mondja így a fodrásznak,és sose lessz be festve.

2021. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg KOMMUNIKÁCIÓ!

Ahelyett, hogy ide írogatsz, mi lett volna, ha akkor, abban a pillanatban kedvesen megkérdezed tőle, hogy van e valami gondja. Az efféle viselkedés változás arra utal, hogy aggasztja valami és rosszul kezeli, emiatt goromba. Onnan gondolom, hogy én is ilyen vagyok. Ha valami gondom van, azokat bántom, akik nem érdemlik meg. De már egyre jobban tudom uralni a dolgot és kevésbé fordul elő.

2021. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális.


Ez erősen ízlés kérdése az mikor kell festeni.


Én nagyon megdicsértem a 15 éves lányomat, amikor hazajött egy zsák wc parírral, mert látta, hogy fogy.


De le nem szúrnám, hogy nem vett nekem Nivea dezodort pedig gondolhatná, hogy meguntam már az Old Spicet az nettó hülyeség volna.

2021. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet se hallottam, hogy te mennyire elkényezteted anyádat? Vannak akik természetesnek veszik az extra segítséget és ha elmarad követelőzően lépnek fel. Azt gyanítom hogy ez magyar betegség....vagy mégsem?
2021. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze igazad van meg nem normális, megmindenilyen! De neked sem kell egyszerre felkapnod a vizet!!!!
2021. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!