Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudjam a legjobban...

Hogyan tudjam a legjobban ignorálni apám megjegyzéseit?

Figyelt kérdés

Sajnos apám nagyon rasszista és homofób ember ezért sok ilyen megjegyzést tesz. Facebook-ra is nagyon sokszor tesz ki ezzel kapcsolatos posztokat és borzasztóan szégyellem és egyben nagyon fel is idegesít.

Mindig hogyha elhalad mellettünk egy színes bőrű ő akkor már prédikál,hogy nehogy felrobbantson mindent és még egyéb trágár kifejezések. A lmbtq embereket meg undorítónak tartsa és mindig Ádámot és Évát hozza fel.

Nagyon nem szólhatok neki semmit,mert akkor meg kezdi,hogy én is olyan vagyok,mint ők stb. szóval sehogy se tudnám megmagyaráztatni vele,hogy ők is olyan emberek,mint ő és semmivel kevesebbek.

Már a vérem forr amikor kezdi a dumáját,hogy tudnám ignorálni?



2020. júl. 5. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nagyanyám szerint úrra bolondra rá kell hagyni.
2020. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

költözz el? komolyan mondom, ezt máshogy nem lehet. anyukám is hasonlóan viselkedett egy ideig (bár nem ilyen nagyon durva szinten és csak a melegekről), én nem tudtam ignorálni, állandóan veszekedtünk emiatt. aztán rátalált instán egy meleg magyar celebre (Kajdi Csaba), imádja őt és azóta sokat változott a véleménye.

nagyon sajnálom a helyzetedet, esetleg ha kisétálsz a szobából amikor elkezdi? vagy rászólsz, hogy hagyja abba? beteszed a fülest, mikor ilyenekről beszél? egyszer csak megunja.

vaaaagy (bár tudom, hogy az ilyen embereknél ezt konkrétan lehetetlen), de próbáld neki elmagyarázni, hogy szégyelled azt, amit csinál, kinéznek a barátaid emiatt (lehet kicsit túlozni) vagy kérdezd meg, hogy honnan ered a gyűlölete. a gyűlölet egy tanult tulajdonság, nem ezzel születik az ember, próbáld meg cáfolni észérvekkel a mondanivalóját. anyukámnál ezek annyira voltak elegek, hogy egy ideig befogja és ne beszéljen nekem ezekről.

meg amúgy is, ha már itt istennel jön, meg ádámmal és évával, akkor ki is a hibás ezért az "undorítóságért"? az ember maga vagy isten, aki az embert teremtette? :) mert ugye isten a saját képmására teremtette az embert, szóóóval

2020. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy?
2020. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nem tudok még elköltözni,mert még csak most leszek 17. hogyha csak így besétálok a szobámba akkor meg mindig rámszól,hogy hova rohanok és mindig megmondja,hogy menjek vissza a nappaliba. nem szeretek vele erről beszélni,mert ő azthiszi,hogy ahogyan ő gondolkodik az normális. nagyjából ez egész családom ilyen,csak nincsenek fennakadva a témán ennyire.

most nagyon örültem,hogy a blm mozgalom idején és most is nincs itthon,mert tuti tett volna 1-2 cifra megjegyzést amit nem hagytam volna szó nélkül.

nagyon érthetetlen ember,mindig azt hiszi,hogy neki van igaza szóval hogyha szépen is kérdeznék tőle valamit akkor ő már egyből elkezdene veszekedni.

2020. júl. 5. 23:24
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
legyél akkor kicsit erélyesebb. ne fordulj vissza, mondd meg neki, hogy ez te nem hallgatod stb. neked sem tesz jót ez a helyzet, csak ideges vagy és frusztrált. tényleg csak annyit tudsz csinálni, hogy nem hallgatod végig, azért azt csak nem mondhatja meg, hogy a házon belül hova mehetsz
2020. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Pontozz le de egyetértek apáddal XD
2020. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 elég sajnálom,hogy ilyen szomorú életed van
2020. júl. 5. 23:52
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem szomorú,miért lenne az?
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Legjobban ignoralni ugy tudod, ha ignoralod. Ugyanis ez a szo azt jelenti figyelmen kivul hagyod.

Tehatfb-n ne kovesd apadat. Igy nem latod a hirfolyamban miket posztol. Ne is keress ra es ne is tetszikeld az egyeb posztjait se.

Lenyeg tanuld meg az ilyen szamodra idegesito dolgait valoban figyelmen kivul hagyni. Igy: apad szidja a...at, te meg megkerdezed apu figyelj van meg a hutoben felvagott? Ha erre veletlen kikadna de hat nem figyelsz, de igen csak ehes vagyok ennek kozben. Egy ido utan megunjak.


Masok meg el tudjak donteni apad milyen. Ha te nem posztolsz ugyanolyanokat es nem tetszikeled es masoknak se mondod teged mennyire isegesit akkor mas le se fogja izelni. Remelhetoleg a haverjaid nem ismerosei apadnak is a feszen. Ha megis akkor ha oket zavarna kijelolnek apadat. Ezen kar kattogni.

2020. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
Apádnak igaza van, és így a leírtak alapján szimpatikusnak tűnik, biztos jó fej az öreg!
2020. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!