Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, ahol a feleség jóval idősebb a férjénél és úgy vállaltak gyereket? Mennyi ideje vannak együtt és milyen a családi életük?

Figyelt kérdés
Közöttünk 12 év van a párommal az én javamra, én vagyok a nő. Nem terveztem már ilyesmit, de úgy alakult, hogy most közös gyereket tervezünk🥰 Csak érdekel,hogy máshol hogy működik ilyen felállásban egy kapcsolat/család?

2020. jan. 1. 16:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Férfi most 31, nő 43, 3 éve élnek együtt, 2 éves a kislányuk, minden rendben van náluk.
2020. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
28%

Nem tolakodásból de hány éves vagy?

Mert bizonyos kor felett nagy veszélyei lehetnek a terhességnek. Ezzel is számolnod kell

2020. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
2 olyan párt ismerek, akiknél a nő javára +7,8 év van, tinédzser gyerekek, a felállás teljesen olyan náluk,mintha a férfi lenne az idősebb.
2020. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Idén leszek 40 éves. Tudjuk, de azért vannak az orvosok és a terhességi vizsgálatok, hogy kiszűrjék ha valami nincs rendben. És ha az orvos úgy gondolja úgyis közbe lépnek. Úgyhogy ezt rájuk hagyjuk.
2020. jan. 1. 17:38
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!


40 felett is gond nélkül szülnek manapság a nők, szóval nyugodtan!


Lelki-érzelmi érettség esetén nem számít a kor egy kapcsolatban és a mi családunkban is többen élnek évek óta boldog házasságban úgy, hogy a nő az idősebb. Szóval jól működik, de ne adj senki véleményére, csak a saját megérzéseidre hallgass !

2020. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőm anyukája és a férje között 14 év van. Született gyerek, anyukán már meglátszik a kor, apuka nagyon jóformában van. Egy katasztrófa a kapcsolatuk. Szex 0, vita, vita hátán, csak a gyerekvtartja össze őket még egy darabig.
2020. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez minden egykorú párnál is így van válás előtt, ezért szoktak a válás mellett dönteni. De azért köszi.
2020. jan. 1. 17:54
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Igen, az öcsém, a felesége 13 évvel idősebb nála, mikor összejöttek a sógornőmnek már volt 2 kamasz gyereke, született közös kislányuk, aki ma már egyetemista. Azóta is együtt vannak.
2020. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
38%

Láttam ilyen kapcsolatokat, de számomra az nevetséges volt. Ott a nő 50 évesen miniszoknya, csizma. Undorító volt, kb. mindenki rajtuk röhögött. Szóval szeritnem ezzel akkor van baj, ha valaki bele akarja préselni magát egy korosztályba, amibe nyilvánvalóan nem illik bele.



A terhességi vizsgálatokról: a genetikai betegségeket tudják szűrni, meg egy két fizikális dolgot, de a jövőbeli idegrendszeri, viselkedésbeli zavarokat nem.


Persze lehet makkegészséges is, félreértés ne essék, de nem feltétlenül vesznek észre mindent, csak azt, ami hatalmas baj.

2020. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!