Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 dolog amiért szeretem...

25 dolog amiért szeretem anyukámat . Mit írjak? .

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy nemszeretem és ezért nem tudok írni csak nehéz szavakba önteni hogy miért. Kérlek aki tud segítsen.

A mondat kezdete: szeretlek mert...



#anya #miért szretlek
2019. okt. 4. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert: esélyt adtál az életre, feladtad értem az addigi életedet, türelmes voltál hozzám, ápoltál ha beteg voltam, küzdöttél értem, szeretsz, elfogaszt
2019. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
... életet adtál nekem.
2019. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi

Várok még válaszokat

2019. okt. 4. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
*elfogadsz, én vagyok Neked a legfontosabb, szépnek látsz, a kezeid és az arcod miattam törik meg, magad elé helyezel mindenben, táplálsz, mindig ott vagy nekem.
2019. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Fontosabb neked az én jólétem, mint a sajátod; mindenben segítettél, mellém állsz; bíztatsz
2019. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Számíthatok rád

Finoman főzöl

Büszke lehetek rád

2019. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
jó kaptál eleget innentől már látod a sémát a maradékot írd le magad.
2019. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt
2019. okt. 4. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
9 hónapig hordtál a szíved alatt. Biztos nagyon fájt a szülés, de kitartottál értem. Feladtad a tanulmányaid/karriered miattam. Etettél, itattál, altattál, fürdettél, öltöztettél amíg nem voltam egyedül képes ezekre. Mellettem aludtál, ha beteg voltam, vagy rosszat álmodtam. Ha boldog voltam velem örültél, ha szomorú voltam megvígasztaltál. Feltétel nélkül szeretsz. Tudom, hogy rád mindig számíthatok.
2019. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Azt írd, amit érzel iránta. Szükségtelen cifrázni.

Én a 40. szülinapomra kaptam a nagyobbik lányomtól egy ilyen "szeretet-befőttet" kis üvegben, 40 cédulával. Voltak benne viccesek és meghatóak is, egyszerűen megfogalmazva, tőmondatokban.

Pl.: ...igazságos vagy; ...gondoskodsz rólam; ...néha már túlságosan is féltesz; ...elviseled a rossz dolgaimat is; ...mindig kimondod hangosan a véleményedet ... stb. stb. Az egyik kedvencem: ...tudunk viccelődni azon, hogy mikor ciki, hogy ennyire szeretjük egymást. :-D És a legegyszerűbb ez volt: ...mert Te is szeretsz.

Neked kell tudnod, hogy mi az, amit szeretsz benne. Pl. lehet, hogy a fentiek nem igazak anyukádra vagy ha igen, te ezeket pont nem szereted.

2019. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!