Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz embernek érzem magam...

Rossz embernek érzem magam mert nem tudok elmenni az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó családom, a tesóm mindig is gyűlölt engem. Ugyanakkor van egy unokatesóm aki a bátyám helyett is bátyám volt, rengeteget segített nekem. Elutazok június végén 3 hétre egy másik országba tanulni, és ma adták oda anyukáméknak a meghívót, de tudták anyámtól h nem tudok ott lenni (Én persze ha tudom az esküvőt, máshogy alakítom a dolgot)


Nem tudok hamarabb hazajönni, pont tegnap vettem meg a visszajegyem, és nem üdülni megyek


Sírtam, mert az egyetlen ember akire számíthattam valaha a családomban, és a nagy napján nem tudok ott lenni. Igazából csak a szűk család lesz meg vacsora, semmi lagzi. De akkor is fáj...Polgári esküvő



Anyáméknak azt mondták majd külön megünneplik velem meg a párommal

Csalódottnak és önzőnek érzem magam, mert nem tudok ott lenni, ellenben ő rá mindig számíthattam. egyébként fiatal vagyok (20) ő meg 30


Mit csináljak?



2021. máj. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Veszel egy drága vagy számára nagyon hasznos ajándékot, előre odaadod, azzal a feltétellel, hogy a nagy napon nyithatják ki és még aznap felhívod, hogy gratulálj. Ennyi.
2021. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Lesz egy polgari szertartasa, huha, nagy kaland. Nem a szivmutetje elott nem tudsz elkoszonni tole. Felhivod, elmondod hogy sajnalod, es nem anyadekkal uzengettek egymásnak, ha mar ilyen joban vagytok.
2021. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges ezen rágódni. Ha ma adták oda a meghívót, és a június végétől számolt három hétre esik az esküvő, akkor ez elég gyorsan lett összecsapva. Számolhattak rá, hogy lesz, akinek nem lesz jó. Csak példának mondom, hogy mi amikor nekünk volt esküvőnk, majdnem egy évvel előtte szóltunk, és még így is volt, aki nem tudta a főnökével leegyeztetni, mert már az hamarabb kérte ki a következő évi szabikat...

Szóval normális ember ilyen miatt nem haragszik meg. A polgári szertartás meg valami halál unalmas és semmitmondó szokott lenni. Szóval ne izgulj ezen, bőven jó lesz, ha ti majd külön megünneplitek, talán még különlegesebb is lesz ezáltal.

Jó ötlet, amit az egyes írt, hogy előre is adhatsz valami ajándékot, meg felhívod. Annak biztos örülni fog.

2021. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes felnőtt ember nem haragszik meg azért, mert valaki, aki külföldön TANUL, nem tud eljönni. 3 hetes program elég intenzív is lehet, nem is nagyon célszerű hiányoznod róla (pláne nem több napot, mert gondolom, nem úgy lenne, hogy hazaugrasz az esküvőre még aznap és másnap reggel már mész is vissza - aztán majd megint haza, ez rengeteg pénz is).
2021. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Hármas, megvan, hogy járványhelyzet van, és nem lehetett eddig esküvőt tartani...?
2021. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Rossz embernek érzem magam mert nem tudok elmenni az esküvőjére?"


Nem tudom. Rossz embernek érzed magad, mert nem tudsz elmenni az esküvőjére?

2021. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!