Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal. Szerint...

Összevesztem anyámmal. Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Én itt gépezek a szobában. Ő a konyhában főz. Kérdezi h hol vagyok. Ki kiabálok h a szobában. Szól nekem,kérdezem mi van? Válassz semmi. Ki megyek a folyosóra,megkérdezem szóltál? Válasz semmi. Nagy csörömpölést hallok,meg káromkodást. Kimegyek és megkérdezem mi történt(normális hangnemben),erre ő üvöltözve mondja h mert nem segítek semmit. Kérdezem tőle mit segítsek? Nem mond semmit. Megint megkérdezem akkor már idegesen. Erre ő rám ordít h hát nem látod,mosogass el! Mondom neki akkor menj odébb. Elég pici a konyhánk,és a a mosogató mellett kockázta fel a hagymát,nem egy vékony alkat se,nem fértem oda. Nem ment odébb,hanem odébb dobta a hagymát,aztán elkezdte ő a mosogatást. Mondom neki megcsinálom ám,de csak kaffog h semmit nem segítek. Szólok neki h na,átveszem,de nem ment odébb. Aztán otthagytam egy akkor csináld te mondattal. bejöttem vissza a szobába,de hallom mondja a magáét
2010. júl. 5. 13:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
18%
menj el dolgozni,ne a gép előtt ülj!
2010. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
44%
Anyukádnak, igazán besegíthetnél neki.
2010. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég... mintha csak én írtam volna le ezeket..Az én anyukám is ugyanilyen, veszekedik, hogy miért nem csinálom, amikor kedvesen mondom, hogy ok, megcsinálom, nem, ő majd megcsinálja..

Szerintem próbáld megelőzni ezeket a balhékat, pl. ha nincs otthon anyukád, és kupi van, akkor pakolj össze, legalább aznap már nem mondhatja, hogy nem csináltál semmit..

2010. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg segíthetnél édesanyádnak... Én neki adok igazat, csak nem kellett volna olyan idegesen reagáljon.
2010. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
35%
Miért csináltál valamit,azon kívül,hogy beszóltál neki?
2010. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
biztos csak idegesebb volt ma, és rossz szemmel nézi hogy te bent gépezel ő meg főz mos takarít. szerintem örülne neki ha szó nélkül segítenél..
2010. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős vagy? Szerintem elég nagy vagy már ahhoz, hogy tudd mikor mit kell tenned. Anyukád valószínű nem csak magának főz, tehát szeretné, ha kérés nélkül is segítene néha neki valaki. Mondjuk te! Szerintem menj vissza, és mond neki szép kedvesen, hogy ne haragudjon, öleld meg, és kérdezd meg, hogy miben segíthetsz.
2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
37%
de hát a kérdező segített is az anyjának szerintem, írta hogy legalábbis próbált segíteni.
2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki, hogy reggel megkérdezed: ma mi lesz a házi program, osszon rád feladatokat. Ezzel kicsit "kifogod" a szelet a vitorlájából. Magad után rakj rendet, a porszívót is meg lehet fogni külön kérés nélkül. Szóval, kreatívan állj a házimunkához, mindenkinek könnyebb lesz.
2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

Egyikőtöknek sincs igaza.

Gondolom nem vagy nagy munkás otthon, na meg milyen bunkó kérdez úgy vissza, hogy : "Mi van?"

Úgy látom, anyukádban összegyűlt már az idegesség, tehát ő már nem értelemből tolt arrébb, hanem dühből.

Nem értem, hogy ilyenkor miért nem lehetnek az emberek normálisabbak, azzal egy milliónyi ilyen apró veszekedést megspórolnának.

Tudod mit kellett volna?

Amikor elsőnek szólt, kimész szépen és megkérdezed: "Tessék anya, szóltál?" Nem olyan nehéz kimászni abból a székből...

2010. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!