Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért k*csög vagyok, és...

Most ezért k*csög vagyok, és nem szeretem? Ő érdeke is.

Figyelt kérdés

Páromon van igy is 30kiló felesleg (195centihez 105-110kiló),közöltem,hogy ha 120 felé megy,kereshet mást...(80 kiló volt még pár éve)

erre ő ahelyett,hogy tornázna velem,meg kevésbé hizlaló kajákat enne (ha főzeléket csinálok képes mekibe menni vagy pizzátrendelni),csak duzzog...

Hogy nem lehet megérteni,hogy ha már az nem érdekli,hogy egészségügyi problémái lettek ettől,akkor érdekelje legalább a külseje?

(nem izmos szépfiúra vágyom,csak zavaró,hogy huszonévesen a 3.emeletre gyalog nembir feljönni,igy a 40et se éri meg).

Drasztikus lettem volna ezzel?

imádom,de már nemtudtam jobbat kitalálni...


2010. júl. 1. 07:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%

Pillanat, gondolkodom melyik hangzik jobban....


Szívem, gyere velem bringázni/túrázni/sétálni/úszni, jót tenne mindkettőnk egészségének!


vagy a Keress mást dagadék!



hmmm...fogós kérdés ;)

2010. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

kb másfél éve probálom rávenni,hogy mozogjon,egyen kevésbé hizlalot,probáltam a hiusáságára hatni,ugy főztem,mint a kisgyereknek szokás,hogy megkivánja a zöldségeket is,de semmi...


ezért...

2010. júl. 1. 07:20
 3/42 anonim ***** válasza:
36%
Tudod ilyenkor mi szokott történni?Eddig akiket ismerek/ismertem, úgy volt, hogy ha az egyik fél dagi volt, az évek alatt elhízott a másik is. Egyszerűen átálltak a kedvesük ritmusára. Semmi mozgás, csak szar kaja. Szóval szerintem szakíts vele, hidd el nem önzőség ha emmiatt szakítasz. És ha elválnak útjaitok, akkor talán makacsságból, vagy bánatból lefogy, és máris segítettél neki - vagy nem.
2010. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
én nem hizom,akármit eszem,orvos javasolt többször hizokurát,ugysem megyek 50 kiló fölé 170 centihez...
2010. júl. 1. 07:32
 5/42 anonim ***** válasza:
79%

Xar ügy.Valami szórakoztatóbbat kell kitalálnod, amivel fogyhatna. Foci, tenisz, asztalitenisz..Ilyenek.

Tea fogyasztása is jó volna. Azzal lehet, hogy meglátszana a változás és akkor nyerne erőt.

2010. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

a mindent porbáltam ténylegesen azt jelenti hogy mindent probáltam,de semmi neki tetsző sportot nem tudtam mondani,még a közeli cukrászdába se hajlandó lesétálni,inkább fizet 200al többet és felhozatja...

teát adtam neki,2 szabadnap lett az eredménye,azóta nem iszik teát,mert "megmérgezem":D

tényleg nem tudom mit kelene,mert ezn kivül imádnivaló,és elég régóta együtt is vagyunk

2010. júl. 1. 07:46
 7/42 anonim ***** válasza:
68%

Hát megértelek, és NEM vagy k.ö.cs.ö.g.! Hiszen igenis zavaró, amikor a párod, nem törődik az egészségével és nem gondol a jövőtőkre!!! Én is ebben a helyzetben vagyok!!!!

És zavaró amikor te kell unszoljad, mivel nem érdekli egyáltalán. És akkor ilyenkor elgondolkozik az ember, hogy van közös jövőjük?? Igy milyen példát fog majd mutatni a gyerekinek...?!

Szóval ez van... Sajnos, szúrkolok, hogy sikerüljön.

-előző-

2010. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted ő igazán szeret téged? Vagy csak mivel nincs más, jó vagy te is... Egy felnőtt embernek igazán lehetne annyi esze, hogy belássa, jót akarsz neki, gondolom ő is néz tükörbe, ő is érzi, hogy nehezen mozog, jár emberek között, van összehasonlítási alapja. Ha ilyen szinten étkezési zavara van, érdemes lenne szakemberhez fordulni, mert nyilván főként ezekben az ételekben találja meg az örömét. Abban meg teljesen igazad van, hogy nem szeretnél egy magát szándékosan tönkretevő dagadt, beteges emberrel együtt élni, ez nagyon kiábrándító bárhogy is szereted.
2010. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
gondolkodtam már azon,hogy elveszem a bankkártyáját,és akkor ha éhes,csak azt eszi ami van,de azért ez már durva lenne,nem?
2010. júl. 1. 07:52
 10/42 A kérdező kommentje:
szakember? hogy nevezik az ilyen szakembert és hol fellelhető? bár kétlem h ilyenhez elrángatható,de ha én felkeresek egy ilyet,talán tud vmit mondani
2010. júl. 1. 07:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!