Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha valaki felajánlja a párodnak hogy tegezze, nektek pedig nem?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk,9 hónapja költöztünk ide és az egyik szomszédról van szó. 45-50 körüli hapsi és már a "jó napot" nem jön ki a számon,mert az túl hivatalos így "csók"-kal köszönök neki mindig ami engem zavar mert nem vagyok már kislány. Ráadásul ő engem tegez,tehát nem is tudom hány évesnek néz, vagy mit gondol. Mert ha ő is tisztességesen magázott volna,már rég mondtam volna neki hogy tegeződjünk ha neki nem gond.

Szóval remélem világos a helyzet!:)

Ráadásul a felesége meg olyan fiatalnak néz ki,hogy azt meg nem is tudnám magázni,főleg nem csókolomozni, habár vele 2 szót nem beszéltem még.


2010. jún. 26. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csók? xD tegez, tegezd vissza...amúgy nem tudom, mi a baj a jó napottal...
2010. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

miért mondod neki, hogy csók, ha neked kellemetlen?!

Ha ő tegez, akkor nyugodtan ajánld fel neki a tegeződést.

Vagy mondd neki, hogy szia Feri/Józsi/Pisti bácsi'


:)

2010. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Amikor ide költöztünk a társasházba, volt egy nálam idősebb pasi, akivel magázódva köszöntünk egymásnak, a feleségével tegeződve, mert régebbről ismertük egymást. Aztán feltűnt, hogy a pasi alig-alig morog valamit a bajusza alatt vissza. Mint utólag kiderült hiányolta, hogy összetegeződjünk! Mióta ez megtörtént szent a béke.
2010. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%

mondd neki hogy nem vagy már kislány pl így:

-Na idefigyelj Jóska,nem vagyok már kis szűk ánuszú kishableány, hogy nem tegethetlek téged!!Ha meg nem tetszik a jónapot akkor meg .lerágom a farkadat!!

2010. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert ő a pasiddal akar haverkodni, te csak az ő hidrogénszőke utánfutója vagy a szemében :P
2010. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hiába kellemetlen a csók köszönés,de nem tudok máshogy ez a jónapotozás még eleinte ment,de mostmár ez túl hivatalos lenne,már nem egyszer volt nálunk.

Ha ő tegez akkor mégis hogy ajánljam fel neki a tegeződést? Mit ajánljak fel,mikor ő tegez?

Bácsizni meg semmiképp nem tudnám,meg hogy jut eszedbe 9 hónap csókolom után sziázni bácsival?

2010. jún. 26. 18:35
 7/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. egyszerűn kérdezd meg, Jóska, tegezhetném Önt/Magát?Olyan kellemetlen ez a magázódás, hiszen olyan fiatal! (rejtett bók)
2010. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én ezt sem tudnám mondani.
2010. jún. 26. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Van egy etikett szabály, amit nem sokan tudnak. Gondolom már rég túl vagy az érettségi korosztályon (17-18), s így a nő ajánlhatja fel a tegeződést. Ha ő csak úgy letegezett akkor eléggé udvariatlan.

Az én esetem: Én már nem vagyok tini (30) bár sokan 23-25 évesnek néznek. Volt olyan esetem, hogy egy férfi kb 45-50 körül simán letegezett, én megkérdeztem viccesen, hogy mikor is egyeztünk meg a tegeződésben, mert nem emlékszem mikor ajánlottam fel. Na erre olyan arcokat vágott, s mondta, hogy még én túl tini vagyok, meg amúgy is az idősebb férfi ajánlhatja fel. Egy kicsit felvilágosítottam, s nagyokat pislogott, majd elnézést kért.

Szóval te is rákérdezhetsz! :)

2010. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele ezután angolul, ott mindenki tegez mindenkit (bár lehet ott is érzékeltetni a "magázást", de senki nem használja) :P :P
2010. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!