Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a volt páromnak, vagy...

Szóljak a volt páromnak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

5 napja szakított velem a párom. Sms-ben tartjuk a kapcsolatot, de nem találkoztunk azóta. Ma délután voltam dokinál, azt mondta 3 hetes terhes vagyok. Nem tudom, hogy irjam-e meg neki sms-ben (bár ezt személyesen kellene), vagy várjak még pár napot? Nem akarom, hogy csak azért béküljön ki velem, mert tud a babáról. A babát meg fogom tartani. (Hacsak nem békülünk ki, és ő nem kéri hogy vetessem el).

25N


2010. jún. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenképp szólj neki :)

jaa, és semmiképp ne vetesd el!akkor sem ha ő kéri!

mondjuk ez nem az én dolgom, de azt egy életre bánni fogod (:

egyébként grat. a picihez :)))

2010. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
sztem minnél hamarabb mondd el neki, mert ha később mondod csak akkor még azért is veszekedhettek hogy mért nem mondtad el neki hamarabb, ha tudtál róla
2010. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
91%

tehát megtartod, hacsak nem békülki veled és kéri, hogy vetessed el?

Kicsit (vagy nem is kicsit) zsarolásnak hangzik nekem

2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Beszélj meg vele egy személyes találkozót, de ne közöld annak az okát. Az ottani viselkedéséből leszűröd, hogy hogyan viselkedik veled a kapcsolatotok után, és hogyan, mikor bejelented a hírt. Mindenképpen személyesen kell az ilyen dolgot megbeszélned, hiszen egy szimpla SMS "egyszerű" és jellegtelen, valamint a valótlanság érzetét is keltheti.
2010. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%
Tehát, ha nem békültök ki egyedülálló anya leszel. Miért nem 5 hónapos várandósan mondod meg neki? Az lenne ám az igazi meglepetés. Bele kényszeríteni az apaságba. Grat..
2010. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Három hetes terhesség?! Hááát, elég érdekes, mert ilyenkor a doki max azt tudja megállapítani szerintem, hogy a méhed duzzadt, de hogy az terhesség-e vagy menstruáció lesz-e még nem nyilatkoznak. Az öt-hat hetes terhességgel kapcsolatosan is óvatosak..Ha nélküle döntesz, amit már el is döntöttél, tök mindegy, hogy mikor szólsz neki.
2010. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%
miért csak akkor tartod meg ha ő is rábólint? nincs saját akaratod?
2010. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
40%

Semiképp sem vetesd el! 25éves vagy eltudod tartani.

Mert lehet hogy a mai világban inkább azt mondják... megkímélte az életét az abortusszal, de ez akkor is ember ölés! A Srác meg lehet hogy még el is ilyed tőle. Max megmondod hogy minden hónapban adja a lóvét és ennyi. le van szarva. te szereted a gyereket és ennyi.


Írj a fejleményekről!

2010. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
19:52-vel értek egyet!
2010. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
egyedülálló anyaként nehéz lesz!én 2 éves koráig voltam a lányom apjaval,de úgyis nehez volt.
2010. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!