Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/184 anonim ***** válasza:
33%
21:02 - És aki nem a kérdésre válaszolt, csak elkezdett mocskolódni, azok is le vannak pontozva, ha jól látom...
2010. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/184 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom,ki hogy van ezzel,de én nem ítélem el,csak nem értek Vele egyet. Ha nem akar szülni,hát ne szüljön,SENKINEK SEMMI KÖZE NINCS HOZZÁ!!

Ugyan akkor a fejemben a miért kérdés,és sajnálom,hogy kimarad megannyi boldog és megható és kevésbé boldog pillanatból!

Nem csak azt "ítéli el a társadalom" ,aki nem szül,hanem azt is,aki nagy családot akar,és lesz is neki-mert hogy nem akar dolgozni-

Az emberek többsége azt gondolja magáról,hogy milyen tökéletes.... na,persze!

Ha Te vagy az ominózus szülni nem akaró,akkor próbáld meg semmibe venni a másik véleményét! Mindeni maga döntse el,hogy mit szeretne,mi az,ami jó! Nem?

2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/184 anonim ***** válasza:
61%

13:30-as!!

Nem gondolod,hogy van olyan szülő is,aki azért szül,mert szeret szeretni?-csak mert van ilyen! :) Van fogalmad arról,hogy milyen jó dolog szeretni? Tudot Te,milyen jó dolog,hogy valaki feltétel nélkül szeret? És tudod,hogy tudja,hogy Rád mindig számíthat? Na,ez a "szülőség"!! és nem az,amikor valaki arról beszél,hogy majd öreg korában eltartja,ápolja.

2010. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/184 anonim ***** válasza:
79%

13:30-as!

Nem tudom,Te hol élsz: egy férfit nem lehet egy -vagy több-gyerekkel magához láncolni! Ha el akarja hagyni,elhagyja,mindegy hány poronty van! Aki csak a kölykök miatt marad a másik mellett,az nem is akarja igazán otthagyni az asszonyt! A gyerek-vagy gyerekek- tökéletesen feltudnak nőni akkor is,ha apa-anya elvált.

2010. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/184 anonim ***** válasza:
35%
Nekem olyan pasi nem is kellene, akit egy gyerekkel "meg lehet fogni".
2010. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/184 anonim ***** válasza:
63%

Feltétel nélkül szeretni egy gyereket szép dolog, csak kb. addig tart amíg a baba magatehetetlen és a szülőre van utalva. De ki ne derüljön, hogy meleg, mert kitagadjuk.

A feltétel nélküli szeretet szerintem a legszebb dolog a világon, de nagyon kevés ember képes rá.


És a leggusztustalanabb dolog az, amikor a gyerekpárti emberek azt mondják: "Én nem ítélem el, DE kihagy egy csodát, bla bla bla."

2010. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/184 anonim ***** válasza:
61%
mert hulyéééék.nem kell masra halgatni.a gzereket manapsag nem konnyu felnevelni,penzileg is nehez a hejzet.mai vilagban en sem vallalnak.ha valaki valamit szoll csak annzit mondj-megszulni konnyu de felnevelni....................
2010. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/184 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Utolsó!

ugyan már! felnevelni? Azt a 12200-at,amit 1 gyerkőcre kapnak a szülők,elég!

Mi is csórók vagyunk-meglepődnél,ha tudnád mennyire,de így is bevállajuk a kövit! -nem a pénz miatt,mert az a 12200 egy gyerekre pot elmegy ahvi szinten. Ha havonta csak 2 ruhát veszel,eleinte a pelenka,popsi törlő,pár havonta a popsikrém,és a fürdető,sampon. Később is elég havonta 2 pár zoknit,1pólót,1nadrágot,1pár cipőt megvenni,nem növi ki azonnal a gyerek! Hol élsz?

2010. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/184 anonim ***** válasza:
15%
20:51 vagyok ismét, kihagytam egy fontos tényezőt: Hiába vagyok 25 éves (anyu ennyi idősen szült engem, első gyerekét), de jelenleg a szüleim nélkül még önmagamat se tudnám anyagilag fenntartani, és nem kell extrákra gondolni, csak az alap dolgokra (nettó 79500Ft fizetésből labilis munkahellyel, de örüljek, hogy van munkám, mert más nincs).
2010. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/184 anonim ***** válasza:
59%
En meg csak 23 eves vagyok, de mindenkeppen szeretnek majd szulni.Pedig sose voltam az a babazos tipus, nem vagyok oda a gyerekekert, sot sokszor kifejezetten idegesitenek(ismerosok gyerekei pl.).De abban biztos vagyok, hogy az enyem majd egesz mas lesz, ot biztos nagyon fogom szeretni.Az egy hulyeseg sztem, hogy vki azert nem szul, mert fel a fajdalomtol.Konyorgom, ez az elet rendje!Biztos ki lehet birni.Ennyit siman lehet szenvedni szerintem a sajat gyerekedert.Es meg csak annyit tennek hozza, hogy nem vagyok regimodi vagy ilyesmi, de szerintem a nok azert vannak, hogy gyereket szuljenek, en nem is ereznem magam igazi nonek, ha egyszer nem szulhetnek.
2010. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!