Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnak a szüleid arról h....

Tudnak a szüleid arról h. cigizel?

Figyelt kérdés
Ha igen, szoktatok együtt cigizni? És ha nem, hogy oldjátok meg otthon, hogy ne vegyék észre?
2010. ápr. 4. 22:50
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Kort, nemet is írjatok!
2010. ápr. 4. 22:52
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen már 6 éve tudnak róla kb. ennyi ideje is dohányzom. Igen szoktunk együtt dohányozni, mikor suliba megyek megkérdezik, hogy van-e cigim. Ha azt mondom nincs, majd veszek, akkor kapok egy dobozzal. De szeretnék róla leszokni. 22/F
2010. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem cigizek, de ha igen elmondanám nekik.

Mondták, hogy ha kell valami olyan inkább szóljak nekik, és megveszik, minthogy hamis személyizzek. Mondjuk nem sűrűn használom ki kb. nyári szünet végén meg szilveszterkor vetetek velük alkoholt, azon kívül nem is nagyon iszok. Cigizni meg nem szoktam.

2010. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 17/F
2010. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
61%
Én 20/l vagyok és még a szüleimmel élek, soha nem tiltották hogy cigizzek, én mégsem merem elmondani nekik, nem tudom miért. Én úgy oldom meg, hogy most ide megyek, most odamegyek stb. utánna rágó ilyesmi...
2010. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudták, mert tiltottak tőle. Ők sem dohányoztak. Így otthon nem szívtam soha. Azóta pedig már megutáltam a cigit.


Kor/nem.

2010. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Én nem dohányzom, de ha akarnék sem tudnék úgy, h ne vegyék észre. Nem is értem, hogy lhet más ismerősömnél is, h nem veszik észre. annyira érződik a bőrön, hajon, ruhán:/
2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudják 30 éve, de anyám már leszokott 10 évvel ezelőtt, és már nem szívjuk együtt.
2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

az én anyukám nem veszi észre, mivel ő is cigizik :D

15

2010. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Tudja anyám, de soha nem dohányzok előtte, mert utálja a cigit. Kb 20 éves koromban tudta meg hogy dohányzom, mert sokszor érezte rajtam, és olyankor mit mondtam volna neki? Eleinte azt, hogy nem, aztán már úntam a hülye kérdéseket, és megmondam hogy igen, aztán kaptam a lebaszást :)


Ellenben a barátom boldogan dohányzik együtt az anyjával, és az anyja kínálja cigivel ha nála nincs :)


Az én anyámmal ezt nem lehet megcsinálni :)

2010. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!