Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam egy közeli...

Megbántottam egy közeli rokont és eléggé bánt mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyermekével kapcsolatban voltam sértő (sovány vigasz hogy igazam volt) de nem kellett volna beszolnom csak kijött belőlem, át se gondoltam..persze egyből bocsánatot kértem de ő elsírta magát elszaladt és elküldött a fenébe. ..most nem tudom mit csináljak. .
2016. febr. 9. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hivd fel vagy menj el szemelyesen bocsanatot kerni.
2016. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1-esnek van igaza, mást nem is nagyon tehetsz.
2016. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten sértettem meg egy hozzám közel álló személyt. Én is a valóságot fágtam a fejéhez, és azóta hozzám sem szól. Mivel nem lakunk egy helyen, ezért én levelet írtam neki (valahogy úgy éreztem, hogy lehet látni sem akar és élőben nem hallgatna végig)..a levélben pedig részletesen kifejtettem, hogy mit miért mondtam, és hogy megbántam. Viszont színészkedni sem akartam, ezért azt is mondtam, hogy van igazság abban amit mondtam, csak lehet finomabban kellett volna foglamaznom :S Szóval a levélben részletesen elmondtam mindent, és kértem, hogy bocsásson meg..Ugyan nem írt vissza, de az biztos, hogy elolvasta, és ettől már picit jobban érzem magam. Lehet kell neki egy kis idő (remélem) és majd újra ír...
2016. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem látni se akar...egy darab sz.rnak erzem magam és nagyon bánom hogy megbántottam. ..ráadásul idősebb is nálam ez még rosszabb..
2016. febr. 9. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Hű. Ha pont a gyerekére mondtál vmit, azt nehéz lesz helyre hozni 😞. Szerintem várj, akár néhány hónapot is,h ez a rossz érzés kopjon egy kicsit benne. És akkor keresd meg, érdeklődj felőlük, ne egy újabb bocsánatkéréssel indíts. Majd érzed,h nyit-e feléd.
2016. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pihentesd egy kicsit a dolgoz, és még egyszer kérj bocsánatot, és mondd el azt is, hogy téged is bánt, hogy meggondolatlan voltál.
2016. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos annyira sértő volt? Nem lehet hogy kicsit túldramatizálta a dolgot? Konkrétan nem tudod elmondani, mert akkor lehet, hogy könnyebben tudnánk segíteni. (mondjuk ha annyira diszkrét vagy nem akarod akkor persze nem kell)
2016. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én decemberben sértettem meg valakit, ráadásul ok nélkül, mert segíteni akart, én meg túl büszke voltam. Szerencsére rendeződött, de kellett pár hét.
2016. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mit mondtál, és az se biztos, hogy igazad volt.

Ha távoli rokon, akkor ne erőltesd a találkozást, lehet mindenkinek jobb lesz úgy.

Ha közeli, akkor közvetítőn keresztül tudsz üzenni, hogy megbántad és bocsánatot kérsz.


Van ami nem megbocsájtható.

Hugommal akkor beszéltem utoljára, mikor kiderült a fiamról, hogy ADHD-s, és azt mondta,jobb lett volna elvetetni egy fogyatékos gyereket.

2016. febr. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Magára a gyerekre tettél egy bántó megjegyzést, vagy arra, hogy hogyan neveli(k), foglalkozik/foglalkoznak a gyerekkel, vagy egy, a gyerekkel kapcsolatos problémával?


Ha leírnád, hogy konkrétan mit mondtál, és milyen helyzetben (pl. a gyerekről beszélgettetek, vagy a gyerek bizonyos, általad helytelenített viselkedésére reagáltál egy bizonyos helyzetben, stb.) szerintem könnyebb lenne tanácsot.


Négyszemközt hangzott el az a megjegyzés, amit megbántál, vagy más is hallotta esetleg? Neked van saját gyereked?

2016. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!