Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Apukámat láttam egy társkereső oldalon

Figyelt kérdés
egy pár hete beregisztráltam egy oldalra.ma nézegettem h a városból ki van regisztrálva.és mikor megláttam az apukámat teljesen ledöbbentem.a korban nem hazudott képe is van.de ami felháborított h azt írja magáról h nincs gyermeke és elvált.Közben egyik se igaz.Mit tegyek szerintetek? kérdezek rá tőle h ez mégis micsoda? Anyunak szóljak? vagy inkább hallgassak és ne szóljak semmit?
2010. márc. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy ő regisztrálta magát és nem valaki ismerős? Esetleg közösségi weboldalon nincs fent fotóval, ahonnan valaki leszedhette a fotóját, és lenézhette az adatait?
2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
szerintem hívd a géphez mutasd meg neki és kérdezz rá h miez? anyudnak még ne szólj majd meglátjuk mi lesz :S írj mindenképp :)
2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%
Anyukádnak ne szólj egyenlőre, de apukádat nyugodtan vond kérdőre. A városban, ahol élsz, bárki ugyanígy megtalálhatja. Apukád leégeti magát és benneteket is szégyenít.
2010. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Ez nagyon rossz lehet.. Nem tudom hány éves vagy, vagy fiu e vagy lány, de én édesanyádnak nem szólnék. Gondolom nagyon nyomaszt ez most, de ha érzel magadban erőt, akkor beszélgess vele, és kérdezz rá. Nagyon kényelmetlen lesz neki és talán észhez tér.


Lebuktattad, és nem tudhatod mibe nyúlsz bele... Lehet nem boldog és menekülne...


Sajnállak nehéz időszak vár rád...

2010. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
92%
Au...én szerintem vagy megkérdezném tőle, mármint odahívnám a géphez{nem szólnék másnak róla}, vagy megpróbálnék összeismerkedni vele valami fake felhasználóként...persze az utóbbi nem szép dolog talán, de nem tudom... Lehetséges amúgy, hogy tényleg más regisztrálta fel, ezért is lenne fontos kideríteni...
2010. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
83%

Ha én lennék az anyukád, szeretném ha szólnál.

De abban is van valami, hogy más is feltehette helyette.

Tudod, ez úgy könnyen kiderülne, ha egy barátnőd, akit apád nem ismer, segítene és írna apádnak. Sőt, te is írhatsz neki. Beszélj meg vele randit, és ha elmegy, könnyen kiderül. Nem hinném, hogy a szemedbe őszintén válaszolna. Ötölne hatolna valamit. Mondjuk ahhoz, hogy te írni tudj neki, kéne egy fénykép egy bombanőről. Keress valami külföldi szép csaj fényképét, annak úgyis tök mindegy hogy 2 hétig fönt lesz társkeresőn, és tudd meg.


Anyukád viszont lehet hogy más, mint én. Ha gyerekem lenne, és úgy lennék együtt a párommal, talán már én se akarnék tudni mindenről.

Meséld el neki, hogy van egy barátnőd, akit csal a fiúja, szerinte el kell-e mondanod a lánynak? Kérdezd meg az érveit...ebből talán kiderül, Anyukád szembe szeretne-e nézni az igazsággal.

32/N


Én is voltam fent 3 napig társkereső oldalon, úgy hogy volt barátom. De én ott se hazudtam, megmondtam, hogy a barátom hanyagol és keresek valakit, aki moziba menne velem, hogy féltékennyé tegyem.

2010. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%
Most ez eléh hülyén fog kinézni a rengeteg ne szólj anyukádnak válasz után, de én biztos szólnék a helyedben. Vannak helyzetek az életben amikor nem kell közbeavatkozni, és nem tehet a dolgokról az ember. Például ha beleszeret valakibe, és egy ideig még nem mondja el ha nem biztos még az érzéseiben, de ő most keresgél. Tehát nem valószínű hogy komoly érzései lennének még anyukád irányában. És ezzel megalázza anyukádat. Meg hát téged is.Lehet hogy velem van a baj, d eén például nem feltételezném hogy bármilyen érett férfi is azzal szórakozna, hogy egy másik nevében, és képével ad fel hirdetést. Meg ha így van úgyis kimagyarázza majd magát, és kiderül. De én most egy kicsit elszomorodtam a válaszok láttán. Ugyenis ha nekem lenne gyermekem, és ilyet találna, szeretném hogyha egyből nekem szólna. És majd mi felnőttek kulturáltan megbeszéljük a dolgot. Bármilyen igazság jobb mint a hazugság. Sajnálom ha nagy hülyeségeket írtam, de nekem ez a véleményem. Én így tennék. Én kivédenék egy esetleges megalázást. Ha pedig tiszta apukád, akkor úgyis megbeszélik a dolgot. Én mindig igazságpárti vagyok. És abból indulok ki hogy én mit várnék el. Kívánom hogy hozd meg a lehető legjobb döntést ebben a helyzetben. Minden jót kívánok nektek.
2010. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
A 18:12-es vagyok. Nagyon szépen kérlek hog ebbe a szappanoperás beszélj meg vele randit dologba ne menj bele. Csak megy vele az idő. Úgysem 2 nap mire összehoznátok a találkozót. És szerintem ez a szülőknek kell elintézni.
2010. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi szépen:) 18 éves vagyok és lány.gondolkoztam azon h regisztrálok és összehozok vele egy találkát.mivel kicsit feltűnő lenne ha szólnék h apu gyere csak.. aztán azt meg kéne beszélnünk és hát tesóim meg anyukám is itthon van szóval nem nagyon megoldható.nincs fent semmilyen közösségi portálon így biztosan ő regisztrált.mivel most munkanélküli így kitudja mivel üti el a délelőttöt.Most szerintem beregisztrálok egy nő nevén.nem tudom hány éves körülivel csináljam. Apukám 50 éves. Gondolom én egy 20 évessel nem találkozna.vagy mégis?:S
2010. márc. 13. 18:20
 10/54 A kérdező kommentje:
Kedves 18:12-es igazad van. De az most kicsit furán jönne ki ha hisztizve kirohannék anyukámhoz h aput megtaláltam a társkeresőn.és veszekednének miattam :S Rá kéne vezetnem aput h ő mondja el.vagy törölje onnan magát, most nagyon mérges vagyok rá.Talán meg is érdemelné ha egy csinos nő helyett velem találkozna.
2010. márc. 13. 18:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!