Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjemet. Megprób...

Megcsaltam a férjemet. Megpróbáltam eltitkolni de sajnos kiderült. Hogy találjak vissza újra a férjemhez és a kisfiamhoz?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, de a főnököm olyan szépen tud bókolni. Azt is mesélte, hogy nagyon rossz a házassága. Azt hittem,több is lehet ebből, nem csak egy viszony. Már hónapok óta mondta ezeket nekem és úgy éreztem belevágok. Csak néhány hónapig voltunk együtt, mert én rákérdeztem hogy mikor válik. De azt mondta, hogy már nem biztos benne, hogy én kellek neki, lehet hogy mégis a feleségével marad. Én a férjemet és a kisfiamat nagyon szeretem. Csak az a baj hogy egy munkatársam beárult a férjemnél. Ő azóta teljesen megváltozott. Mivel én közben el is költöztem. Azt mondja menjek oda, ahol eddig voltam. Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

2014. nov. 22. 17:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy mar neked alljon feljebb, hogy a ferjed azt vagta hozzad, hogy miert nem toled tudta meg! Igen, egyenesen oda kellett volna ele, de gerinc Az nem volt.
2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%

Nos itt vagyok én a másik oldalról, csak nőként, engem a férjem csalt meg. Voltak jelei, be is vallotta.

Nem voltak ajtócsapkodások, elengedtem, mást úgy sem tehet ilyenkor az ember.

Rövid idő elteltével sírva kérte a bocsánatomat, mert mégiscsak én vagyok az, aki...

Visszafogadtam. Az ok-okozat mindegy most.

A lényeg: megbántam. Kenyérre lehet kenni, ő tényleg komolyan megbánta. De nekem semmi sem a régi. Próbálok úgy tenni, de nem megy. Valami örökre összetört. Erősen gondolkodom, hogy elhagyom. Most én Őt. Nem vagyok boldog.

Szóval hagyd Őt békén, Te már soha nem leszel neki az, aki voltál.

2014. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%
Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy nagyon szereted a férjed? Akkor miért léptél volna le a főnököddel, ha lehetőséged lett volna rá? Egyetlen dolog miatt vagy most oda a férjedért: reszketsz, hogy egyedül maradsz. Ez a házasság úgysem működne már, láthatólag téged sem elégít ki, és a férjed is jobb életet érdemel, minthogy egy olyan nő mellett élje le az életét, aki csak azért nem dobbant, mert épp nincs kivel.
2014. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Babam, ket csaladot tettel tonkre, buszke lehetsz magadra...nem hogy meg te hozongsz?
2014. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%

Félreb..ztál, elköltöztél, most meg csodálkozol, hogy a férjed megváltozott??

Kiderült mekkora lúvnya vagy, be is lettél árulva, a főnököd meg csak meg akart csinálni. Azon nem aggódsz, hogy lassan munkahelyed sem lesz?? A főnök biztos beújít egy olyan kispitsát, akinek se férje, se gyereke és szabadon qrogatjatja.

Komolyan kérdezem: megérte?

2014. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ne haragudj, de megértem a férjedet.

Nekem se kellene egy nő, aki más f***át cumizta hónapokig, aztán hazajött, és adott egy szerelmes puszikát.

Valahogy olyan undorító...

2014. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%
Muhaha, megérdemled. Milyen anya az aki ott hagyja a gyerekét egy f--szért? Két szék közül a pad alá. Nagyon remélem a férjed elküld a búsba és még a kisfiadat is ő fogja nevelni, te pedig egyedül öregszel meg, talán akkor rájössz hogy mit tettél.
2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2014. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Ez tuti kamu. Nem hiszem el, hogy van olyan nő aki otthagyja a gyerekét egy pasasért.
2014. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
28-29-es. Én olyan nőket is ismerek, akik gyereket, férjet, jó módot hagytak ott, olyan pasiért, aki veri őket. Esőben is napszemüvegben, kánikulában hosszú ujjú ruhákban járnak. Mert jaj, véletlenül nekimentek a szekrényajtónak, ajtófélfának. Meg amúgy is olyan férfias a pasi. Én semmin nem lepődök meg, ha nőkről van szó.
2014. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!