Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a megoldás? Anyós-kérd...

Most mi a megoldás? Anyós-kérdés. Wááá!

Figyelt kérdés
Anyósomat a BKV sztrájk alatt minden nap elvittük a munkahelyére (pár utcára lakunk, és a munkahelye is csak egy kicsit esett ki az útvonalunkból). Ma reggel viszont megsértődött azon, h nem vittük el, ugyanis nekünk egy órával később kellett csak indulnunk, mint neki.
2010. jan. 18. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,h finoman,de elmagyaráznám neki,h ez nem fog működni.A legjobb lenne,ha a párod tenné,végül is az ő anyja!De az biztos,h nem fuvarozgatnám.
2010. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá, ne foglalkozz vele. majd megnyugszik.

Nehogymár Te idegeskedj az anyós miatt!!!!!!!

2010. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Párom próbálta elmagyarázni neki, de megsértődött és azt mondta, h biztos miattam van az egész :S Ilyenkor mi a jó? Hagyni, és majd kisértődik??
2010. jan. 18. 12:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha venné a poént, akkor mondanám, hogy fizesse ki a havi bérlet árát neked és viszitek minden nap.


De amúgy tényleg hagyd a fenébe, majd kirágódik belőle.

2010. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bosszantó lehet. Nem tudsz mit csinálni, majd megnyugszik. Mondhatsz bármit,úgysem érti meg.
2010. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom hasonló.Ha a párom nem ugrik annak biztos én vagyok az oka:)pedig nem tiltom...

De amikor én felhívtam,hogy elestem, nem tudok lábra állni, és vad idegenek vannak velem mert a gyereket nem bírom tartani az utca közepén,azt mondta oldjam meg még hazaér a férjem/100km-ről/....pedig 10 percnyire lakunk,na azóta nem gyakran lát.Engem vad idegen vitt a kórházba, a gyerekemre/1év/ egy addig látásból ismert csaj vigyázott.Nos akkor nálunk is én vagyok a bunkó:)?

De a kérdésedre csak annyit,hagyd rá majd megnyugszik.!!!

2010. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd. kisértődni nem fog ,mert ilyen magyar szó nincs. Hagyd majd megbékül. Ha párod beszélt vele akkor nincs mit tenni. holnap ha nincs gond vigyétek el ismét.
2010. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az a rossz, h párom nem tudja elviselni, ha az anyja meg van sértődve és teszi a megjegyzéseket, ezért még képes és ő kér bocsánatot..

Nem is értem, hogy képzelte anyósom ezt az egészet! Elég annyi, h másfél órát veszekedtünk a párommal miatta. :(

2010. jan. 18. 13:01
 9/19 A kérdező kommentje:

Besértődni-kisértődni :) Jó, tudom, h nincs ilyen, csak nem akartam körülírni.

Miért vigyük el holnap? Van neki BKV bérlete, ha pedig autózni akar, van férje, aki el tudja vinni a saját autójukkal.

2010. jan. 18. 13:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen "sértődést színlelő ember":

1. csak fel akarja magára hívni a figyelmet (szánalmas)

2. próbálgatja a határokat, hogy meddig mehet el... (ez meg még szánalmasabb)

Ha most bedőltök neki, akkor tuti többször eljátssza hogy ő mennyire meg van sértődve, majdnem minden szitúban, ami nem tetszik neki. Anyám is hasonló beállítottságú... nálunk úgy van, hogy egyszer-kétszer elmondjuk az okokat, ha megint előveszi a témát, akkor megkérdezzük, hogy melyik része nem volt világos, ha meg még egyszer előhozakodik a témával, akkor nagyon mérgesen / dühösen azt mondjuk, hogy most már elég legyen! aztán magára hagyjuk...puffog egy sort...aztán kész :)

2010. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!