Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, lassan...

Mit tegyek? Úgy érzem, lassan beleőrülök.

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlen egy történet! Az a helyzet, hogy már lassan 3 éve van barátom, akiről csak a közeli barátaim, és fiatalok tudnak, felnőttek senki, ugyanis titkolom a kapcsolatot anyám előtt. Kb. 3 évvel ezelőtt összejöttem ezzel a fiúval, de anyunak nem tetszett, mivel nem volt jogsija, sem szakmája, de dolgozott (dolgozik most is), és nem valami gazdag család. De a hab a tortán, hogy cigány származású. És ezt anyu is tudja. Mivel ennyi minden szólt ellene, addig csesztetett és veszekedett velem anyu, míg el nem hagytam. Aztán végül mégis csak kibékültünk, a sors úgy hozta. És így megy ez már évek óta. Titokban találkozgatunk, és szeretjük egymást. A barátomat is nagyon zavarja az állandó bújkálás, a titkos találkák, és hogy csak 4 fal között tudom magam elengedni, mert ott nem lát minket senki. Állandóan rettegek hogy ki lát meg minket, nehogy anyám megtudja. Teljesen kiakadna, újból azon lenne hogy szakítsunk. Ha viszont ellenállnék neki abba belebetegedne, és akkora balhét csinálna hogy még ki is rakna a házból. Foggalmam sincs mit tegyek, egyszerüen ahhoz sincs merszem hogy szakítsak, de ahhoz se hogy elmondjam anyunak. Valamilyen szinten megértem anyut is, elhiszem hogy nem ilyen fiút képzelt a lánya mellé, de 3 év távlatából úgy érzem, kiismertem a barátomat. Soha meg nem lopott senkit, nem bántott senkit, jólelkű hozzám, soha meg nem fenyegetett semmivel, szóval én nem félek tőle, míg bárki azzal jönne hogy cigány és le akarna beszélni. Ha össze is veszünk inkább duzzog mint hogy bántson vagy kiabáljon velem. Kérek mindenkit, ne azzal jöjjön, hogy a barátom cigány. Az összes barátom/barátnőm kedveli, jól kijön velük, be tudott illeszkedni a társaságomba. Foggalmam sincs mit tegyek. 21/L Nem kérek oltásokat.
2009. dec. 31. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És a családja milyen? Ők is ez a "normálisabb" fajta cigányok, vagy putris munkakerülők? Mert ha az előbbi, akkor talán a szüleid is belenyugodnának... Ha a második, akkor titkold inkább életed végéig.. :(
2009. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ nem, nem munkakerülők. Igaz, hogy egyik hónapról a másikra élnek, de dolgoznak.
2009. dec. 31. 15:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom elvett egy cigány származású csajt feleségül.Persze a két családnak nem tetszett,de évről évre észrevehető a feszültség enyhülése.És imádja a feleségét,és mi is simán befogadtuk.Ha tiszta,rendes család,akkor anyukád enyhülhetne egy kicsit,nem vagy már ovis.
2009. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Mintha mi egy ugyanaz a személy lennénk!

2006ban megismertem a völegényemet aki félig roma anya nem birja szóvá is teszi anya iszik néha és akkor lecigányozza stb!Minden másnap találkozhatunk azt hogy együtt aludjunk se engedi meg!

Tanács??Ha anyukád igazán megértene téged azt akarná hogy boldog légy és találkozzatok!

Én nem mehetnék még el 17 vagyok de te 21 miért nem költöztök össze????

Sok sikert!!!puszi

2009. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék hozzájuk menni, viszont a barátommal ketten ok. De ahhoz meg pénz kellene. Szóval ez kilőve.
2009. dec. 31. 15:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Véletlenszerűen (persze szándékosan) összeismertethetnéd az Ő anyukáját a Tiéddel. Hátha...
2009. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen miért baj,ha "kirak"?Nem fog örökké tartani.Az anyukád,ha rögtön nem is,de elöbb-utóbb megbékél a helyzettel.Pláne,hogy a barátod a több év alatt már "bizonyított".

Ha a szakma hiánya meg olyan zavaró anyukád számára(még igaza is van valahol)akkor a barátod kettőtökért,és önmagáért megtehetné,hogy beiratkozik valahova szakmát tanulni.használja ki a származását,hiszen sok támogatást kaphatna a tanuláshoz.Gyüjts össze milyen lehetőségei lehetnek,tedd le elé,esetleg anyukádat is vond be,hogy segítsen.A megdöbbenésének jót tesz,ha van amivel foglalkozhat,mert kevesebb ideje lesz hülyeségeken rágódni.

2009. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes dolgozó emberek akkor mi a gond? Anyukádnak meg kéne ismernie Őket, nem mondhat rosszat olyanról akit nem is ismer. Lehetőséget kell adni, biztos vagyok benne ha anyukád látja mennyire szeretitek egymást, jól bánik veled stb, nem lesz kifogása. Cigányok között is vannak nagyon normálisak, és fehérek között is aljanép. Ez nem a bőrszínén mulik
2009. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, az anyád egyáltalán ismeri rendesen ezt a srácot? Mert nem úgy tűnik. Ha megismerné lehet baja sem lenne vele, persze eleinte biztosan ellene lesz de idővel látni fogja hogy jól megvagytok. Nálam is így volt ez, bár az én barátom kínai. És te már felnőtt vagy... eltiltani sem tud tőle.
2009. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na igen! 21 évesen felnőtt emberként már azt csinálhatsz amit akarsz..Miért nem éltek együtt?költözzetek össze,és éljétek a boldog éveket együtt,nyíltan..Anyukád nem tehet ellene semmit..Idővel úgyis megbékél..Ha meg még mindig anyuktól akarsz függeni,és még mindig ő tart el anyagilag,és neked így kényelmes,akkor továbbra is titkolózz...Rajtad áll minden..

Megjegyzem én 21 évesen ha szerelmes vagyok,akkor megyek a szívem után,és nem érdekelne,hogy az anyám milyen hisztit vágna le..Mindenkinek 1 élete van

2009. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!