Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne csinálni a párom...

Mit lehetne csinálni a párom hugával?

Figyelt kérdés
Anyósom tegnap kórházba került. Van egy két éves kislánya aki azóta nem akar enni. Nem köti le semmi, nem akar játszani sem. Sokszor annyira sír, hogy félünk rosszul lesz. Az anyja kb egy hétig nem jön haza. Mit tehetnénk?
2014. máj. 17. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is meg kéne nyugtatnod a picilányt és megmondani neki, hogy holnap meglátogatjátok a mamáját, elviszed a mamájához. Hogy tudja, érezze, hogy láthatja, mert szerintem ez a legnagyobb baj, hogy fél, hogy nem látja többet.Ha felveszed ölbe, és simogatod, némileg meg fog nyugodni.
2014. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
MEgnyugtatni, és elterelni a figyelmét. Sokat játszani és foglalkozni vele.
2014. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, az attól is függ melyik osztályon fekszik a mama, mert egy 2 évest nem mindenhová engednek be! Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, próbábáld nyugtatni, ölbe venni, sokat beszélgetni vele.
2014. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem merik bevinni az anyjához mert akkor jobban sírna. Most is sír és áll a konyha közepén.
2014. máj. 17. 17:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4 Vigyétek be, én is ezt hittem mikor szüléskor otthon hagytam a nagyobbik gyereket, aki egyidős volt ezzel a kislánnyal. Sokkal jobban viselte utána. Minden nap be lett hozva, ha csak pár percre akkor annyira. De minden nap látott.
2014. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
anyukám egyszer beteg lett sok időre és egyszer sem sírtam valószínüleg mert a környezetem nem parázott, azzal hogy csak azt figyelitek hogyan reagál a gyerek erre még jobban megijed,ha lehet igenis vigyétek be az anyjához és éljetek úgy ahogy eddig is, mert egy 2 éves sem hülye megérzi ha aggódnak körülötte
2014. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vigyétek be, egy 2 éves még nem biztos hogy megérti hogy 1 hét múlva. Inkább vigyétek naponta, és utána mondjátok neki, hogy egyet alszik, és újra látja az anyukáját.


Van valami családi szokás, ami hetente ismétlődik és tudja?

Pl. a következő vasárnapi húslevest már együtt eheti vele otthon.

2014. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon anyás. Apósom nem tudná elhozni végig ordítaná az utat.
2014. máj. 17. 17:58
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
és akkor mi van? majd végig ordítja aztán látja mi van és lenyugszik, mi az ő a császárnő aki mindent megtehet csak mert hisztije van?
2014. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy otthon ordít vagy az úton?
2014. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!