Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek a fiam apjától, mit...

Rettegek a fiam apjától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apukával már terhesen szétmentünk, mert nagyon erőszakosan kezdett viselkedni, egyszer bántott is, és állandóvá vállt a veszekedés, meg hogy elvette a pénzem, telefonom és bezárt. Hazaköltöztem a szüleimhez. Az ex pedig kiment külföldre dolgozni. De tudom, hogy figyelteti minden lépésem. Ő azt hiszi, még mindig az ő tulajdona vagyok. Megtudtam, hogy hamarosan jön haza, és valamit tervez. Idő közben nekem új párom lett, szerintem már tudja az exem. És ha hazajön, állati nagy balhé lesz. Féltem a fiamat, féltem a páromat és magamat is. Mit tehetek?
2008. júl. 1. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, vagy pedig a párod és az ő erős haverjai segíthetnek.
2008. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre viheted az ügyet, de szerintem az hosszú folyamat. Lehet, előbb megoldódik, ha a párod beavatkozik...
2008. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy vad ötlet de a se szó, se beszéd elköltözés lenne a legjobb megoldás...aztán keressen a kontrollagyú állat amig él...

Igazából nem tudom, hogy lehet-e de zaklatásért esetleg feljelenteni...tudom, hogy ma Mo.-n addig leszarják amig vér nem folyik sajnos de megér egy próbát.

2008. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Láttam egy filmet amibe ez volt szintén a szitu.A csaj meg a hapsi megtervezték , felkészültek és kinyirták az ex-et úgy hogy az önvédekezésnek tűnyön.
2008. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Sajna az élet nem úgy működik, mint a filmek.

Hát a rendőrség nem tudom, mit tudna tenni, mivel semmiféle tanúm nincs egyik disznóságára sem, sajnos nem hülye, ezeket mindig olyankor csinálta, amikor nem látta senki, nyomot nem hagyott. Ha meg elköltözünk, akkor még én leszek a hibás, meg a rossz, hogy miattam nem láthatja a gyerekét... Ezzel én szívnám meg. Meg hát én még tanulok fősulin, nem akarok nagyon elmenni, kéne nekem az a diploma. A párommal nemsokára összeköltözünk hármasban, szerencsére ezt még nem sokan tudják, azt meg végképp csak páran fogják tudni, hogy hol fogunk lakni. De azért nem olyan nagy ez a város, hiába megyeszékhely, csak járok-kelek, és nagyon félek attól, hogy amikor éppen a gyerekkel sétálok, akkor talál meg...

2008. júl. 1. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben bemennék a rendörségre és tanäcsot kérsz hogy ilyenkor mégis mit lehet tenni ha ez a helyzet.valamit csak tudnak mondani...hät hova forduljon az ember ha akörmi ilyesmi baja van?(ezt kéRdezd meg ha elküldenének...)
2008. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a 'NaNe' egyesület... jellemzően nők elleni erőszakal fogalkoznak... pedig már létezik férfi elleni erőszak is. Kérdezd őket.
2008. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de ha elmész a rendőrségre és bíróságra verik az ügyet.. na és ?!!??Hány hónap múlva is lesz a tárgyalás??Annyi idő alatt simán kifigyeltet, vagy ő magy ő maga keres meg kap el..szerintem ne kockáztass
2008. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy mini hogy is hívják rejtett kamárát vagy mit és vedd fel ahogy éppen bánt stb. Ezután vidd el a rendőrségre és ha van vmi ismerősöd vagy vkid a rendőrségen kérj rendőrségi megfigyeltetést , a bíróságig és utána ugyis börtönbe basszák a mocskot.

Nekem elsőre ez jutott eszembe , rem segítettem egy kicsit.

2008. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha a testeden láccik valmi nyom akkor is fordulhatsz a rendőrséghez..
2008. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!