Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a volt barátnőjével...

A férjem a volt barátnőjével levelezget, a csaj folyton skype-on is hívogatja. Ti foglalkoznátok vele vagy inkább ne szóljak? Nem akarok "sárkány" lenni, de szerintem ez már túlzás.

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 23:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A férjem van külföldön.
2013. jún. 10. 23:52
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ment ki a férjed külföldre és hol él a nő?
2013. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Már 2 éve kint van, a nő nem tudom, hol él.
2013. jún. 10. 23:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13: nem is találkoztatok a 2 év alatt? kérdezd már meg, hol él a nő. most is biztos online van a férjed. vagy ha tudod a nevét, megnézheted közösségi oldalon.
2013. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
És hogyhogy azt tudod, hogy beszélgetnek, de azt nem, hoyg hol él?
2013. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sem elhanyagolható kérdés, hogy ki kereste meg a másikat. Mióta vannak újra kapcsolatban? Én nem hagynám szó nélkül...
2013. jún. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez függ attól,eddig milyen viszonyban voltak,most milyen gyakorisággal beszélnek és minek a kapcsán.Nyilván ha elég intenzíven,napi szinten kapcsolatban vannak,azért nem árt óvatosnak lenned.Mindenképpen rá kéne kérdezned erre higgadt hangnemben.Hiszen az semmiképpen nem jó,ha másik nő van képben,legyen az ex,vagy bárki más.
2013. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel komolyan nincs probléma, amíg csak beszélgetés? Hát akkor én biztos egy idegbeteg vagyok, de én már most dühös vagyok, mert belegondoltam, mi lenne, ha az én párom csinálná ezt. Azt hiszem, én "sárkány" típus vagyok... De inkább hagyjon el a sárkányságom miatt, minthogy megcsaljon! Szerintem mondd neki, hogy az egyik volt barátod írt egy levelet, szeretne veled találkozni és beszélgetni. Ha a férjed kiakad, nyugodtan vágd a fejéhez, hogy te ugyanezt érzed. Komolyan felidegesített a férjed, hogy hogy lehet ilyen tapintatlan, pedig nem is ismerem. :'D
2013. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
erős túlzás...
2013. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem hiszem hogy probléma az ha valaki beszél az exével.Rohadt nagy képzavarban vagytok.Azért ex az ex mert nem volt jó vele.Nyilván azért van veled mert téged szeret.Én például kiakadnék ha korlátoznának abban hogy esetleg beszélgessek az exemmel.Létezik barátság nő és férfi között.Csak egy példa.Exemnek könyörögtem hogy jöjjön ki velem a versenyeimre.Nem jött ki,mert ennyire nem érdekeltem,de az már bas...ta a csőrét hogy lány navigátorom volt,és főleg hogy jól nézett ki.De se ő se én sosem léptük volna át a barátság határát.Nem szeretem a féltékeny nőket.Azoktól én jó messzire futnék.
2013. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!