Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedetten egyedül is le...

Elégedetten egyedül is le lehet élni az Életet? 21/F

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon régóta nincs barátnőm és úgy veszem észre nem is lesz. Szűz vagyok, ami az Én koromban ciki és hátrányt jelent.

Így hát, úgy döntöttem, hogy hagyom az egészet és jó lesz egyedül is, meg amúgy úgymond szeretek egyedül lenni.


2009. okt. 4. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

:) nah lehet pont most jön majd valaki...


Amúgy ne legyél letörve még nagyon fiatal vagy..

2009. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, soha ne mond, hogy soha! Én 29éves voltam amikor találkoztam álmai társával, és megérte rá várni.

Persze, addig én is nagyon kínlódtam.

2009. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet, hogy túl igényes vagy...Akkor meg várjál!
2009. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Én is úgy voltam, mint te 20 éves koromig és a legváratlanabb pillanatban találkoztam az igazival. Azóta házas vagyok és gyerekünk van. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyet mondj! Miért lennél te másoknál kevesebb?? Majd akkor talál rád a szerelem, mikor legkevésbé várnád. Ja, hogy mondjak valamit, én nagyon boldog lettem volna, ha a férjem szűz lett volna. Szóval nem ciki, van, aki értékeli.


23/L

2009. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Bőven van még időd!

Mindenesetre jobb, ha úgy állsz a dolgokhoz, hogy egyedül is jól érezd magad, mint ha csak keseregnél.

Élvezd az életet, aztán ha nem görcsölsz a dolgokon majd jön valaki.

2009. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Én 21 évesen nem jelentenék ki olyat, hogy egész életemre egyedül fogok maradni...

Fiatal vagy még, szerintem ne agódj ezen. Minden zárhoz van kulcs, csak meg kell találni! :P

2009. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy csaj, hasonló baja van. Korban OK. Írj neki:-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2009. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mire észbe kaptam, már belinkelted! :)
2009. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Én is pont erre gondoltam, ha nem is vagytok egymásnak teremtve legalább megoszthatnátok egymással a problémátokat, egy próbát megér :D
2009. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

le lehet egyedül is, nem vészes, csak a rendszeres szexről kell lemondani, mert az éppen vagy van, vagy nincs. viszont kell valami, ami elégedettséggel tölt el, ha nem csinálsz semmit, úgy sz-r.


F/24

2009. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!