Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ez a korkülönbség?

Sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 23 leszek és egy 31 éves srác nagyon tetszik...

Én még tanulok, de természetesen dolgozom is...

Nem nagy az ekkora korkülönbség?

Nem lennének ebből, akár generációs problémáink, ha valami alakulna? Vagy ez nem zárná ki, hogy összepasszoljunk...?

Érettnek érzem magam, a családom, környeztem is annak tart...


2009. szept. 26. 11:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 vagyok, tanulok, és a párom 33. Nagyon jól passzolunk, már 4 éve együtt vagyunk.

Szerintem nem nagy a korkülönbség, a szerelmet nem korban mérik.

2009. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én októberben leszek 24, párom pedig szintén októberben született és ő 31 lesz. Most várjuk a közös babánkat, csütörtökön kellett volna szülnöm, tehát túlhordásban vagyok... Ha van közös témátok, akkor semmi akadálya.
2009. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzoltok egymashoz akkor nem sok a korkulonbseg.
2009. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hasonlóan gondolkodunk, sokat szoktunk beszélgetni... Nagyon szimpatikus és imponáló - nekem- személyiség.

Én most egy 6 éves kapcsolatban vagyok, de ennek már látszik a vége..., sajnos.

És a szóban forgó srác már nagyon régóta benne van a gondolataimban, lassan a szívemben is...

De nem vagyok biztos abban, hogy ő mit gondol erről!


Nektek, akik babát vártok sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

Köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 26. 11:33
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy nem korfüggő a szerelem.

Sokkal inkább függ attól, hogy ki merre tart..ha ő pár éven beleül családot szeretne,közös otthont, stb. de te még befejezni a sulit, dolgozni, "élni" kicsit, akkor azt hiszem nincs közös út, mert valamelyikőtök "veszetesen" fog kikerülni ebből, valaki úgy érezheti majd egyszer csak, hogy ez nem az ő élete, ő csak elvesztegette/elhamarkodta az életét.Beszélgessetek ismerjétek meg egymást, a terveiteket, a céljaitokat, ez nagyon fontos, ebből kiderü, hogy összeilletek-e.

:)

2009. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De igazából nem is randizunk! Mert én még kapcsolatban vagyok!

2009. szept. 26. 12:39
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Én 22 vagyok a párom 37, novemberre várjuk első babánkat! 2,5 éve vagyunk együtt és nagyon jól megértjük egymást!
2009. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Ha már érzéseid vannak az új fiú iránt, akkor egyáltalán miért vagy még benne a jelenlegi kapcsolatodban?

Nem tartanám jó ötletnek, hogy párhuzamosan két párod legyen... Remélem, Te sem szeretnél ilyet!

Tehát, én azt mondom, ha már menthetetlen a kapcsolatod, akkor lépj ki belőle és szépen, lassan elkezdhetsz ismerkedni a kiszemelteddel, ha már úgy érzed, hogy itt az ideje.

A korral pedig szerintem sincs probléma!

Amúgy én 22 vagyok, párom 35, 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást!:-)

2009. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
A boldog, kiegyensúlyozott együttlét nem kortól függ. Volt amikor a párom 14 évvel volt nálam idősebb, a mostani csak 5 évvel idősebb. A kapcsolat attól függ mennyire vagytok összhangban.
2009. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nehéz a mostaniból kilépni, mert a sulit külön-külön szinte nem tudjuk megoldani...

Meg szeretem is, de nem akarok vele élni, nem felel meg a jövőbeni elvárásaimnak. Lusta ember...stb.


Nem tudom hogy kéne közelednem az új sráchoz...

De nagyon kéne... mert már több, mint egy éve gondolok rá és ha találkozom vele teljesen odáig vagyok, dobog a szívem és kész vagyok...

2009. szept. 26. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!